خرید موس پد سایز بزرگ Titanwolf طرح Global Lighting RGB
خرید موس پد سایز بزرگ  Titanwolf طرح Global Lighting RGB
قیمت: 1450000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید موس پد سایز بزرگ Titanwolf طرح Global Lighting RGB

خرید موس پد Titanwolf طرح Global Lighting RGB - اورسایز
تولیدکننده: Titanwolf
ابعاد 60×120 سانتی‌متر
کف ضد لغزش
سطح بسیار روان و بدون اصطکاک
دارای نوار LED با قابلیت تغییر رنگ

محصولات مشابه

با موس پد Titanwolf کل محیط کاری خود را با جلوه‌ای زیبا تزئین کنید و سطحی روان و مقاوم برای موس و کیبورد خود فراهم کنید.

این موس پد دارای ابعاد 1200x600 میلی‌متر است که سطح وسیعی از میز شما را می‌پوشاند تا نه تنها سطح روانی را برای حرکت بدون محدودیت موس خود فراهم کنید بلکه دیگر وسایل خود از جمله کیبورد، هدفون یا گوشی هوشمند خود را نیز روی این سطح قرار دهید و علاوه بر این، محل قرارگرفتن دست شما روی میز نیز دیگر سفت و خشک نخواهد بود. این موس پد فقط چهار میلی‌متر ضخامت دارد.

 

 

این موس پد از فابریک بافته شده ساخته شده است که اصطکاک بسیار کمی دارد و کنترل کاملی روی سرعت موس خود خواهید داشت. محیط این موس پد نیز با لاستیک پوشیده شده است که علاوه بر دوام فوق‌العاده بالا، از لغزش موس پد جلوگیری می‌کند. علاوه بر دور، کف این موس پد نیز ضد لغزش است.

 

 

موس پد Titanwolf مزین به نقش جهان است که زیبایی آن را دو چندان می‌کند. همچنین، این موس پد دارای نوار LED محیطی با هفت رنگ و چهار نوع نورپردازی است.

 

 

موس پد Titanwolf دوام فوق‌العاده بالایی دارد و قابل شستشو است. شما می‌توانید این موس پد را در دمای آب ۳۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراد، در ماشین لباسشویی قرار دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید موس پد سایز بزرگ Titanwolf طرح Global Lighting RGB

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}