خرید پدال هدایت پرواز Logitech G Pro Flight Rudder Pedals
خرید پدال هدایت پرواز Logitech G Pro Flight Rudder Pedals
قیمت: 6700000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید پدال هدایت پرواز Logitech G Pro Flight Rudder Pedals

خرید پدال هدایت پرواز Logitech G Pro
مدل: تجهیزات پرواز
تولیدکننده: Logitech

پدال‌های هدایت هواپیمای Logitech G Pro از مهم‌ترین ابزار یک خلبان هستند که تجربه شبیه سازی هواپیما را کامل می‌کنند. حرکت هواپیما را با این پدال‌ها می‌توانید مانند یک هواپیمای واقعی کنترل کنید. این پدال‌ها به صورت خودکار به حالت مرکزی باز می‌گردند و قدرت فنر آن‌ها قابل کنترل است. این پدال‌ها با سیستم کنترل پرواز Logitech سازگاری کامل دارند و در کنار هم می‌توانید کابین خلبانی خود را داشته باشید.

 

 

این پدال‌ها دارای حرکتی روان و قابل تنظیم هستند تا هر حرکت هواپیمای شما کامل تحت تسلط شما باشد. این پدال‌ها دارای دیفرانسیل‌های مستقل هستند تا هر ترمز کاملا مستقل از دیگری باشد. محل قرار گیری پا در این پدال‌ها به اندازه کافی برای تمام افراد است و کف آن به گونه‌ای است که روی زمین سر نمی‌خورد.

 

 

این پدال‌ها دارای یک چرخ ابزار مرکزی برای کنترل میزان تنش مورد نیاز برای کار با پدال‌ها هستند. با این چرخ ابزار می‌توانید نحوه پاسخ پدال‌ها به مقدار فشار پا را کنترل کنید و آن‌ها را نرم‌تر یا سفت‌تر کنید.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید پدال هدایت پرواز Logitech G Pro Flight Rudder Pedals

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}