فرمان گیمینگ اورجینال مخصوص ماشین سنگین Logitech G Saitek Heavy Equipment Bundle
فرمان گیمینگ اورجینال مخصوص ماشین سنگین Logitech G Saitek Heavy Equipment Bundle
قیمت: 13150000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

فرمان گیمینگ اورجینال مخصوص ماشین سنگین Logitech G Saitek Heavy Equipment Bundle

فرمان با چرخش ۹۰۰ درجه

دارای پدال گاز و ترمز

دارای پنل جانبی برای ماشین‌های مختلف

مخصوص ویندوز و مک

نوع باندل شبیه‌ساز کشاورزی

باندل فرمان و کنترل پنل Logitech مخصوص بازی Farm Simulator 19 شامل یک فرمان با چرخش ۹۰۰ درجه، پدال‌های سفت و پنل جانبی مخصوص ماشین‌های سنگین از جمله کنترل لودر در تمام جهات و دکمه‌های مخصوص ماشین‌های کشاروزی است.

 مشخصات فرمان بازی :
جعبه دنده ندارد
جنس فرمان پلاستیک
دارای کنترل پنل
قابلیت نصب روی میز
قطر فرمان 25cm
نوع اتصال کابل USB
دو پدال گاز و ترمز
چرخش فرمان ۹۰۰ درجه
مشخصات کلی :
کابل USB
سازنده Logitech
مناسب ویندوز - مک
نوع باندل شبیه‌ساز کشاورزی
رنگ مشکی

 

باندل وسایل نقلیه سنگین Logitech برای بازی کشاورزی Farm Simulator 19 روی ویندوز و مک ساخته شده است و تمام تجهیزات ماشین‌های کشاورزی را دارا است. این باندل دارای یک فرمان با زاویه چرخش ۹۰۰ درجه به دو جهت، پدال‌های گاز و ترمز و کنترل پنل ماشین‌های کشاورزی است تا کنترل یک ماشین کشاورزی را برای شما شبیه‌سازی کند. این باندل به شما کمک می‌کند تا تمام فعالیت‌های کشاورزی درون بازی Farm Simulator 19 را انجام دهید و دارای پنل کنار و دکمه‌های متعدد روی فرمان است تا تجربه شبیه‌سازی کشاورزی از همیشه طبیعی‌تر باشد.

 

 

فرمان این باندل دارای زاویه چرخش ۴۵۰ درجه به هر جهت است و کنترل و چرخاندن آن مانند فرمان ماشین‌های کشاورزی خواهد بود و حتی به بوق نیز مجهز است.

 

 

روی فرمان دو عدد آنالوگ برای کنترل کاراکتر و دوربین در بازی تعبیه شده است که هر کدام دکمه نیز هستند. در دو طرف فرمان نیز هشت دکمه و در پشت آن دو دکمه دیگر نیز گنجانده شده است که همه قابل برنامه ریزی هستند و می‌توانید اعمال مورد نظر خود در بازی را به آن‌ها اختصاص دهید.

 

 

پدال‌های این باندل شامل پدال گاز و ترمز با زاویه حساسیت ۲۰ درجه هستند که همانند پدال تراکتور واقعی عمل خواهند کرد.

 

 

پنل جانبی این باندل شامل بیش از ۲۵ دکمه قابل برنامه ریزی می‌شود و با استفاده از این دکمه‌ها می‌توانید با انواع ماشین‌های کشاورزی، از جمله کمباین، جرثقیل، چوب خرد کن و تراکتور کار کنید. با استفاده از آنالوگ این پنل که در تمام جهات می‌چرخد، می‌توانید ماشین‌های پیچیده‌تری مانند لودر را نیز به راحتی هدایت کنید. تمام دکمه‌های این پنل قابل برنامه ریزی هستند و می‌توانید انواع عملکردهای ماشین‌های مختلف را به آن‌ها اختصاص دهید.

 

 

کار کردن با باندل ماشین‌های سنگین Logitech بسیار ساده است. کافی است آن را با یک کابل USB به کامپیوتر خود وصل کنید. این دستگاه با ویندوز هفت به بالا و مک سازگار است و برای بازی‌های غیر کشاورزی از جمله Euro Truck، Train Simulator و حتی Elite Dangerous نیز قابل استفاده است.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای فرمان گیمینگ اورجینال مخصوص ماشین سنگین Logitech G Saitek Heavy Equipment Bundle

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}