خرید لامپ نورپردازی اتاق گیمینگ GoVee Flow Plus Light Bars
خرید لامپ نورپردازی اتاق گیمینگ GoVee Flow Plus Light Bars
قیمت: 3250000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید لامپ نورپردازی اتاق گیمینگ GoVee Flow Plus Light Bars

 

خرید لامپ GoVee Flow Plus
مدل: لامپ هوشمند
تولیدکننده: GoVee
نورپردازی پویا با ۱۶ میلیون رنگ
حساس به صدای موسیقی
دارای نرم افزار موبایل
دارای پایه رومیزی و گیره دیواری

محصولات مشابه

لامپ GoVee Flow Plus شامل دو عدد لامپ به شکل مکعب مستطیل است که جلوه‌ای زیبا به محیط شما می‌دهند.

 

 

این محصول حاوی دو عدد لامپ است که به صدا حساس هستند و با توجه به موسیقی در حال پخش یا صدای پخش شده از تلویزیون، تغییر رنگ می‌دهند و فضای زیبایی را در اتاق یا سالن پذیرایی شما به وجود می‌آورند.

 

 

این لامپ‌ها به تکنولوژی منحصربفرد RGBICWW مجهز هستند که با استفاده از ۱۶ میلیون رنگ، رقص نور فوق‌العاده خاص و زیبایی را تشکیل می‌دهند و دارای تنظیمات نورپردازی پویا است که توسط کاربر قابل شخصی‌سازی هستند.

 

لامپ GoVee Flow Plus با دستیار هوشمند الکسا و گوگل سازگاری کامل دارد و از فرمان‌های صوتی شما پیروی می‌کند. شما با استفاده از دستیار هوشمند خود می‌توانید این لامپ‌ها را روشن یا خاموش کنید، روشنایی و رنگ آن‌ها را تنظیم کنید و افکت‌های نورپردازی آن‌ها را تغییر دهید.

 

 

این لامپ‌ها دارای یک اپلیکیشن موبایل هستند. شما با دانلود اپلیکیشن GoVee Home می‌توانید مقدار روشنایی، رنگ‌ها، نورپردازی و سایر تنظیمات این لامپ‌ها را تغییر دهید و ذخیره کنید و حتی برای این لامپ‌ها برنامه زمانی مشخص کنید. شما می‌توانید تنظیمات خود را به اشتراک بگذارید و از تنظیماتی که سایر کاربران به اشتراک گذاشته‌اند، استفاده کنید.

 

 

این لامپ‌ها دارای پایه‌هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهند که آن‌ها را به صورت افقی یا عمودی قرار دهید. همچنین این لامپ‌ها دارای گیره‌هایی برای اتصال به دیوار هستند و می‌توانید آن‌ها را در هر مکانی که می‌خواهید نصب کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید لامپ نورپردازی اتاق گیمینگ GoVee Flow Plus Light Bars

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}