خرید میکروفون Blue Yeti Microphone
خرید میکروفون Blue Yeti Microphone
قیمت: 7300000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید میکروفون Blue Yeti Microphone

میکروفون حرفه ای Blueyeti

دارای پایه همرنگ میکروفون

مدل USB

قابل اتصال به PC-Mac-Playstation

دارای تکنولوژی Blue voice

قابل انتخاب از رنگ های :

Blackout

Silver

Midnight

 

محصولات مشابه

بهترین گزینه برای حرفه‌ای‌ها

 

میکروفون Yeti محصولی از کمپانی Blue کیفیتی بی‌رقیب را به شما ارائه می‌دهد. این میکروفون از تکنولوژی کپسول‌های سه‌گانه با چهار الگوی ضبط بهره می‌برد و برای ضبط صدا، موسیقی، استریم، ضبط پادکست و موارد دیگر، بهترین گزینه است.

 

Yeti برای همه مصارف

چه در صدد ضبط یک پادکست حرفه‌ای، ضبط یک آهنگ، مصاحبه یا استریم بازی خود هستید، میکروفون Blue Yeti بهترین کیفیت ممکن را به شما ارائه می‌کند.

 

تکنولوژی Tri-Capsule

تکنولوژی کپسول‌های سه‌گانه یا Tri-Capsule به شما اجازه می‌دهد تا از چهار الگوی ضبط مختلف بهره ببرید.

 

الگوی قلبی

در این الگو، میکروفون شما صدای جلوی خود را دریافت می‌کند و صدای اطراف و پشت میکروفون تا حد بسیار زیادی کاهش یا حتی حذف می‌شوند. این الگو برای ضبط پادکست، استریم بازی و ضبط موسیقی بیشترین استفاده را دارد.

 

الگوی استریو

در این الگو تمرکز بر صداهایی است که از چپ و راست میکروفون دریافت می‌شوند. این نوع الگو برای ضبط‌های گروهی یا ضبط آلات موسیقی آکوستیک مناسب است.

 

الگوی همگانی

در این حالت میکروفون تمام صداهای اطراف خود را دریافت می‌کند. این الگو برای ضبط پادکست‌های چندنفره یا کنفرانس مناسب است.

 

الگوی دوطرفه

در این حالت، میکروفون تنها صداهای جلو و عقب خود را دریافت می‌کند. این حالت برای ضبط‌های دونفره، مخصوصا مصاحبه، مناسب است.

 

کنترل کامل با Yeti

در هنگام استفاده از میکروفون Yeti شما می‌توانید صدای ورودی را کم و زیاد کنید، الگوی ضبط را تغییر دهید، حالت میوت را فورا فعال کنید و گین (Gain) میکروفون را تغییر دهید. این میکروفون دارای یک جک 3.5 میلی‌متری است تا با اتصال هدفون خود بتوانید بر پروسه ضبط، به صورت همزمان و بدون تأخیر نظارت داشته باشید.

 

کاربری ساده

پایه میکروفون Yeti به گونه‌ای طراحی شده تا بتوانید آن را در هر حالتی استفاده کنید. علاوه بر این، Yeti را می‌توانید روی یک استند میکروفون یا بوم نیز نصب کنید و همه جا از آن استفاده کنید.

 

همچنین، این میکروفون به گونه‌ای طراحی شده که کار کردن با آن بسیار ساده باشد. میکروفون را روی میز یا استند خود قرار دهید، با کابل USB میکروفون را به کامپیوتر وصل کنید، میزان گین میکروفون را تنظیم کنید، الگوی ضبط خود را انتخاب کنید و از میکروفون استفاده کنید. این میکروفون احتیاج به کارت صدا یا نرم‌افزار خاصی ندارد و با همه نرم‌افزارهای استریم سازگار است.

 

توجه کنید که هنگام استفاده از میکروفون، جوانب آن باید به سمت شما باشد و قوس بالایی را به طرف خود نگیرید. Yeti صدا را از جوانب دریافت می‌کند.

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید میکروفون Blue Yeti Microphone

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}