خرید دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe
خرید دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe
قیمت: 38000000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe

دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe

صفحه نمایش 17 اینچی رنگی بزرگ

سازنده: Arcade1Up

دارای 5 بازی سبک Golden Axe

دارای ظاهر کلاسیک

قابلیت استفاده بدون سکه

بازی های آرکید جایی در کودکی ما ریشه دوانده اند. زمانی که ساعت ها برای این که فقط یک دور بتوانیم  یک بازی را اجرا کنیم، صف می کشیدیم و سکه های داخل جیبمان، تعداد شانس هایی بود که برای بازی کردن داشتیم. دستگاه های بازی آرکید برای مدت زمان نسبتا طولانی در دهه 60 و 70 راهی بود که زندگی، جلوه ای خوب به ما نشان دهد. همین اساس باعث شده است که دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe به عنوان یک ابزار نوستالژیک شناخته شده و بسیاری از ما را دوباره به آن زمان باز گرداند.
دهه 60 و 70 زمان شکوه بازی های آرکید بود و این شکوه دوباره با استفاده از دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe مهمان خانه های ما خواهد شد. پس، ما را همراهی کنید تا با بررسی بیشتر این محصول، اطلاعاتی را در خصوص این دستگاه آرکید در اختیار شما قرار دهیم. همچنین به بررسی ویژگی های کلی این محصول بپردازیم.

دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe

بررسی ویژگی های دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe
اگر نگوییم که مجموعه بازی های Golden Axe محبوب ترین سری بازی در گذشته بود، باید اعتراف کنیم که حداقل یکی از جذاب ترین بازی های نوستالژیک به حساب می رفت و ما حداقل برای یک بار هم که شده در کلوب ها سعی در امتحان شانس خود داشتیم. حالا دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe با طراحی Golden Axe : The Revenge of Death Adder حتی با یک نیم نگاه می تواند شوق کودکی را دوباره در چشم های ما زنده کند. صفحه نمایش کابینت این محصول برابر با 17 اینچ و از نوع LCD بوده و لازم است بدانیم که LCD تمام رنگی مورد استفاده در این محصول به صورت بهینه سازی شده می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای گیمرها باشد.
نوع LCD به کار گرفته شده در این محصول از نوع بهبود یافته و متناسب با ساختار چشم است. چشم ها کمتر خسته می شوند و با بهبود گرافیکی بازی ها، ضمن حفظ فضای نوستالژیک، دیگر خبری از مشکلاتی همچون بیرون پریدن از بازی هنگام رسیدن به قسمت های هیجان انگیز وجود ندارد. می توانید ولوم دستگاه را تنظیم کنید، حالت سکه ای را برای استفاده از دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe در منزل خاموش کنید و با وجود جوی استیک های قدرتمندی که در این محصول مورد استفاده بوده است، قادر هستید که بدون مشکل ساعت های متوالی به بازی کردن بپردازید.
ارتفاعی که برای دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe در نظر گرفته شده است برابر با 116 سانتی متر بوده و به راحتی می توانید صندلی خود را مقابل صفحه نمایشگر دستگاه قرار دهید. همچنین جنس بدنه و نوع تکنولوژی های به کار برده شده در این دستگاه به گونه ای است که گیمر بتواند سالیان سال از این دستگاه استفاده کند.

دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe

دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe شامل چه بازی هایی می شود؟
دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe با بازی های Golden Axe، Golden Axe : The revenge of Death Adder، Shinobi، Altered Beast، Wrestle War و SEGA در بازار عرضه می شود و شما قادر هستید هر زمان که بخواهید این بازی ها را اجرا کنید. به یاد داشته باشید که برای خروج از بازی ها و یا اجرای منو به صورت اضطراری دکمه P2 را برای چند ثانیه نگه دارید و همچنین دفترچه راهنمای دستگاه را با دقت مطالعه کنید.

دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe

نصب و راه اندازی
پس از ثبت سفارش دستگاه بازی Arcade1Up Golden Axe از تک سیرو، دستگاه به صورت اصلی برای شما ارسال می شود و شما تنها چند گام تا بازی های نوستالژیک قدیمی فاصله خواهید داشت. کافی است با استفاده از راهنمای مونتاژ، با کمک یک شخص دیگر دستگاه را نصب کرده و با خیال راحت از آن استفاده داشته باشید.
 

نتیجه گیری
گاهی زنده کردن خاطرات کودکی می توانند راهی برای فرار از دنیای پر هرج و مرج امروزی باشند. بازی های نوستالژیک نسل ما برای نسل جدید هم جذاب هستند و اینجاست که خرید دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe احساس می شود. این محصول یکی از جذاب ترین هدایایی است که می توانید به دوستانتان بدهید و اگر قصد دارید یک کلوب راه اندازی کنید، قطعا در جذب بیشتر مشتریان به کمک شما خواهد آمد، کافی است تصور کنید که در گوشه ای از خانه یا کلوب شما، یک یادگاری از بازی های دهه 60 و 70 حضور دارد!

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید دستگاه بازی آرکید Arcade1Up Golden Axe

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}