نسخه کالکتور بازی The Elder Scrolls Online Summerset برای PS4
ناموجود

نسخه کالکتور بازی The Elder Scrolls Online Summerset برای PS4

عنوان محصول : نسخه کالکتور بازی The Elder Scrolls Online Summerset

سبک بازی :  آنلاین چند نفره نقش آفرینی اکشن

بستر اجرایی : PS4

ریجن  2

سازنده : ZeniMax Online Studios

به همراه قاب فلزی و ارت بوک و فیگور و dlc

 

 

محصولات مشابه

این بسته الحاقی که به همراه نسخه الی می باشد بازیکنان را به منطقه Summerset Isle خواهد برد و شامل محتویات و ویژگی‌های جدید دیگری هم می‌شود. 

Summerset Isle در واقع خانه های الف‌ها است و جالب اینکه این منطقه پیش از این فقط در نسخه اول سری الدر اسکرولز وجود داشت و پس از آن شاهد این منطقه در نسخه‌های دیگر نبوده‌ایم. این DLC یک خط داستانی جدید خواهد داشت که به نوعی دنباله و تمام‌کننده خط داستانی بسته Orsinium خواهد بود. همچنین یک گروه جدید به نام Psijic Order به بازی اضافه می‌شود که می‌توانید به آن‌ها ملحق شوید. یک شاخه مهارت جادویی جدید که مرتبط با مهارت‌های گروه Psijic Order است دیگر ویژگی DLC جدید بازی است.

همچنین این بسته الحاقی امکان ساخت جواهرات را فراهم کرده و تعداد زیادی محتویات Co-Op از جمله Trial دوازده نفره و یک بخش دیگر با نام Abyssal Geysers را که اطلاعات زیادی از آن ارائه نشده، به بازی اضافه خواهد کرد. 

در صورتی که Summerset اولین تجربه شما از بازی The Elder Scrolls Online باشد، می‌توانید بدون بازی کردن نسخه اصلی یا دیگر DLC‌ها، صرفا یک کاراکتر جدید مخصوص این بسته ساخته و بازی را تجربه کنید. اگر هم از بازیکنان قدیمی بازی باشید، هم می‌توانید با کاراکتری جدید وارد این DLC شوید و هم می‌توانید شخصیت خودتان را به آن منتقل کنید. 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه کالکتور بازی The Elder Scrolls Online Summerset برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}