خرید کابل Meta Link برای اتصال Quest 2 به PC
خرید کابل Meta Link برای اتصال Quest 2 به PC
قیمت: 4700000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید کابل Meta Link برای اتصال Quest 2 به PC

خرید کابل Meta Link برای اتصال Quest 2 به PC
مدل: کابل USB-C
تولیدکننده: Meta
محصول رسمی کمپانی متا
مخصوص اتصال هدست VR به کامپیوتر
مخصوص Quest و Quest 2
امکان اجرای بازی‌های SteamVR روی هدست

کابل Meta Link به شما این امکان را می‌دهد تا از قدرت کامپیوتر خانگی خود برای تجربه بازی‌های واقعیت مجازی استفاده کنید. کافی است با این کابل هدست VR خود را به کامپیوتر وصل کنید و از بازی‌های واقعیت مجازی لذت ببرید. این کابل با هدست‌های Oculus Quest و Meta Quest 2 سازگار است.

 

استفاده از کابل Meta Link بسیار ساده است. شما کافی است یک سر این کابل را به هدست VR خود وصل کنید و هدست را با این کابل به کامپیوتر خود متصل کنید. توجه کنید که کامپیوتر شما باید از نظر سخت‌افزاری، توان اجرای بازی‌های واقعیت مجازی را داشته باشد.

 

 

همچنین، شما با این کابل می‌توانید بازی‌های هدست Oculus Rift را نیز روی هدست‌های Oculus Quest و Quest 2 اجرا کنید. این کابل به شما این امکان را می‌دهد تا از بازی‌های واقعیت مجازی استیم نیز استفاده کنید و محدود به آرشیو بازی‌های Quest نخواهید بود.

 

راهنمای استفاده از هدست Oculus Quest 2 روی کامپیوتر

 

کابل Meta Link یک کابل USB-C به طول پنج متر است و به شما این امکان را می‌دهد تا آزادی حرکت زیادی داشته باشید. برای اجرای بازی‌های واقعیت مجازی، این کابل به دلیل سرعت بالا بهترین گزینه است و هیچ تأخیری در اجرای بازی‌ها احساس نخواهید کرد.

 

 

کابل Meta Link از فایبراپتیک ساخته شده است که علاوه بر سرعت بالا، وزن کم و انعطاف بسیار بالایی دارد و به راحتی پاره نمی‌شود. هم‌چنین، با استفاده از این کابل، می‌توانید هدست VR خود را همزمان با بازی کردن شارژ کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید کابل Meta Link برای اتصال Quest 2 به PC

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}