بازی انحصاری نینتندو  Xenoblade Chronicles Definitive Nintendo Switch
قیمت: 1900000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید) image-slider-4.jpg

بازی انحصاری نینتندو Xenoblade Chronicles Definitive Nintendo Switch

عنوان محصول :  بازی انحصاری نینتندو  Xenoblade Chronicles

پلتفرم اجرایی :   Nintendo Switch

نسخه Definitive

ناشر : Nintendo

سازنده : Monolith SoftMonster Games

 

محصولات مشابه


بازی Xenoblade Chronicles Definitive Edition نسخه کامل این بازی محبوب است که به همراه تمام DLCهای آن، برای کنسول نینتندو سوییچ بهینه شده است.

 

در بازی Xenoblade Chronicles شما در نقش shulk و به همراه دوستانش، با یک تهدید رباتی غیر قابل کنترل مواجه می‌شوید. شما می‌توانید آزادانه در دنیای بازی بگردید و هنگام مبارزات که به صورت اکشن استراتژیک هستند، با چیدن هم‌رزمان خود در محل‌های مناسب و استفاده حساب شده از قدرت‌های آن‌ها، دشمنان را شکست دهید.

 

داستان بازی درباره حمله موجودات رباتیکی به نام Mechon است و فقط shulk با استفاده از قدرت شمشیر خاصش که Monado نام دارد، می‌تواند مانع mechon شود.

 

همچنین، دنیای بازی پر از خطرات و موجودات مختلفی است که شما را به چالش می‌کشند اما گاهی فرار کردن انتخاب بهتری است. بازی Xenoblade Chronicles یک بازی نقش آفرینی است و باید با آپگرید کردن تجهیزات هم‌تیمی‌های خود و استفاده از الماس‌هایی خاص، خود را برای تهدیدات مختلف آماده کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی انحصاری نینتندو Xenoblade Chronicles Definitive Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}