بازی Crypt of Necrodancer featuring The Legend of Zelda انحصاری نینتندو سوییچSwitch
بازی  Crypt of Necrodancer featuring The Legend of Zelda انحصاری نینتندو سوییچSwitch
قیمت: 1720000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Crypt of Necrodancer featuring The Legend of Zelda انحصاری نینتندو سوییچSwitch

عنوان محصول :بازی Cadence of Hyrule: Crypt of Necrodancer featuring The Legend of Zelda

پلتفرم اجرایی : Nintendo Switch

سبک : اکشن ماجرایی ریتمیک

25 remixed Legend of Zelda tunes in the base game

plus 39 new remixes in the included DLC

Includes all DLC, which includes characters, music, modes 

brand new story featuring Skull Kid

محصولات مشابه


در بازی با آیتم‌ها، اسلحه و جادوهای شناخته شده سری The Legend of Zelda مواجه خواهید شد و باید از آن‌ها به درستی استفاده کنید. آیتم‌های ساده‌ای مثل مشعل به شما در گشتن دخمه‌های تاریک کمک می‌کنند و با تیر و کمان می‌توانید از دور به دشمنان حمله کنید. تجهیزاتی مانند چکمه به شما این امکان را می‌دهند تا یک قدم جلوتر از دشمن باشید و در بازی، با جادوهایی از سری Crypt of Necrodancer نیز مواجه خواهید شد.

در بازی Cadence of Hyrule شما و دشمنان‌تان با هر ضرباهنگ فرصت دارید تا حرکت کنید و از حملات، آیتم‌ها یا جادوهای خود استفاده کنید. حرکات خود را بر اساس موسیقی تنظیم کنید و با استراتژی، اوکوترک‌ها، لیزالوف‌ها و حتی لاینل‌ها را شکست دهید.

هر دخمه در بازی همواره در حال تغییر است و آیتم‌ها و چالش‌های آن نیز تغییر می‌کنند. در پایان هر دخمه با یک باس مواجه می‌شوید.

هر حرکت اشتباه می‌تواند باعث باخت شما شود. اگر ببازید، تمام پول و آیتم‌های کلیدی خود را از دست می‌دهید و دخمه نیز تغییر می‌کند. پس همواره باید به‌هوش باشید و باختن را دستکم نگیرید.

شما بازی را در نقش کدنس، قهرمان بازی Crypt of Necrodancer آغاز می‌کنید و پس از پایان بخش آموزشی بازی، می‌توانید از بین لینک یا شاهزاده زلدا، یکی را انتخاب کنید. دنیای بازی و دخمه‌ها به صورت اتفاقی و در لحظه ایجاد می‌شوند و هدف شما محافظت از سرزمین هایرول است.

 

راه خود را در جنگل‌های گمشده پیدا کنید، در خیابان‌های دهکده کاکاریکو قدم بزنید و مکان‌های آشنا و معروف از بازی‌های The Legend of Zelda را دوباره مشاهده کنید. شاید حتی در سفر خود، با چند چهره آشنا مواجه شوید.

بازی Cadence of Hyrule دارای چالش‌هایی در بخش داستانی است و می‌توانید آن را به صورت دونفره نیز بازی کنید. اگر به دنبال چالش سخت‌تر هستید، می‌توانید بخش Perfect Mode را انتخاب کنید که با از دست دادن حتی یک ضرباهنگ یا دریافت یک ضربه، بازی را کاملا خواهید باخت.

در بازی Cadence of Hyrule: Crypt of Necrodancer featuring The Legend of Zelda، با حفظ ریتم، هایرول را از نابودی مطلق نجات دهید. این بازی خاص ریتمی اکشن ماجرایی، گیم پلی بازی Crypt of Necrodance را با موسیقی سری بازی‌های The Legend of Zelda ترکیب می‌کند.

هایرول خودش را نجات نخواهدداد!

پادشاه هایرول توسط نیروی شروری وارد خوابی ابدی شده است. این نیروی اهریمنی قصد دارد با صداهایی گوشخراش، آوای زیبای هایرول را نابود کند و این سرزمین را از بین ببرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Crypt of Necrodancer featuring The Legend of Zelda انحصاری نینتندو سوییچSwitch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}