بازی نینتندو سوییچ Pikmin 3 Deluxe - Nintendo Switch Exclusive
بازی نینتندو سوییچ  Pikmin 3 Deluxe - Nintendo Switch Exclusive
قیمت: 1720000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی نینتندو سوییچ Pikmin 3 Deluxe - Nintendo Switch Exclusive

عنوان محصول :بازی نینتندو سوییچ  Pikmin 3 Deluxe - Nintendo Switch Exclusive

پلتفرم اجرایی : Nintendo Switch

سبک : ماجرایی

سازنده : Nintendo Entertainment Analysis & DevelopmentEighting

ناشر : Nintendo

محصولات مشابه


بازی دارای دو بخش چندنفره Bingo Battle و Mission Mode به همراه تمام DLCهای بازی است. در بخش Bingo Battle می‌توانند به صورت آنلاین یا آفلاین با دوستان خود رقابت کنید یا با کمک همدیگر، در بخش Mission Mode چالش‌های مختلف را انجام دهید.

پیکمین‌ها می‌توانند اشیا سنگین را حمل کنند، موانع را نابود کنند، پل بسازند، با دشمن‌های شما بجنگد و کارهای متفاوت زیادی را انجام دهند. شما می‌توانید تیم خود را بین سه کاراکتر بازی تقسیم کنید و هم‌زمان سه مسیر مختلف را بررسی کنید.

نسخه دلوکس بازی Pikmin 3 که به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه شده است، دارای پیشرفت‌های محسوسی نسبت به نسخه Wii U بازی است و قابلیت بازی چندنفره و چند مأموریت داستانی جدید به آن اضافه شده‌اند.

شما باید تیمی متشکل از حداکثر ۱۰۰ پیکمین جمع‌آوری کنید و آن‌ها را به مأموریت‌های‌تان ببرید. پیکمین‌ها با خوشحالی از فرمان‌های شما پیروی می‌کنند و برای رسیدن به هدف، از هیچ کاری فروگذاری نمی‌کنند.

شما در این بازی اکشن و استراتژیک، فرمانده گله‌ای از موجودات دوست‌داشتنی و بامزه هستید و باید از آن‌ها در یک سیاره خطرناک مراقبت کنید. آیتم‌های ارزشمند پیدا کنید، معماهای مختلف را حل کنید و هیولاهای قدرتمند این سیاره پر از شگفتی را شکست دهید.

سیاره کوپای دیگر غذایی ندارد. الف، بریتنی و چارلی مأمور می‌شوند تا به سیاره ناشناخته‌ای به نام PNF-404 سفر کنند تا میوه و دانه‌های خوراکی برای بقا سیاره خود جمع‌آوری کنند. اما در یک اتفاق غیرمترقبه، سفینه قهرمانان داستان سقوط می‌کند و نابود می‌شود. اکنون این سه قهرمان باید برای بقا و تعمیر سفینه فضایی خود تلاش کنند اما خیلی زود متوجه می‌شوند که تنها نیستند. الف، بریتنی و چارلی با کمک موجودات کوچک و گیاه‌مانندی به نام پیکمین شروع به کاوش در این دنیای ناشناخته، عجیب و زیبا می‌کنند و برای بقا با موجودات عظیم‌الجثه و ترسناکی می‌جنگند. آیا قهرمانان ما می‌توانند به خانه بازگردند؟

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی نینتندو سوییچ Pikmin 3 Deluxe - Nintendo Switch Exclusive

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}