بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1750000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

 

عنوان محصول : بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX 

پلتفرم  Nintendo Switch

سبک : ماجرایی 

سازنده Spike Chunsoft

ناشر Nintendo

محصولات مشابه

اگر یک روز بیدار شوید و ببینید که تبدیل به یک پوکمون شده‌اید، چکار می‌کنید؟

در بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX، تبدیل به یک پوکمون شوید و با همکاری پوکمون‌هایی چون پیکاچو، ایوی و چارماندر با گشتن در دخمه‌هایی مرموز، دنیا را نجات دهید.

بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX بازسازی بازی به همین نام برای کنسول‌های نینتندو DS و گیم بوی است که اکنون برای نینتندو سوییچ نیز عرضه شده است.

 

با شجاعت، دخمه‌های مرموز را فتح کنید!

در بازی Pokemon Mystery Dungeon، وارد دنیای پوکمون‌ها شوید، پوکمون مورد علاقه خود را انتخاب کنید و دیگر پوکمون‌ها را نجات دهید. پوکمون‌ها دارای یک دهکده هستند که در آن می‌توانید با دیگر پوکمون‌ها تعامل داشته باشید، تیم تشکیل دهید و با قبول مأموریت‌های مختلف، برای نجات پوکمون‌های گمشده به دخمه‌های مرموزی بروید که کسی جرأت نزدیک شدن به آن‌ها را ندارد.

در این دخمه‌ها با دشمنان مختلفی مواجه می‌شوید و گنج‌های زیادی را کشف می‌کنید اما هر بار که از یک دخمه خارج و دوباره وارد آن می‌شوید، ساختار دخمه تغییر می‌کند و اگر در دخمه‌ای بمیرید، تمام پول و پاداش‌های خود را از دست خواهید داد.

 

بهترین تیم

در طول بازی، شما تیمی از پوکمون‌ها برای نجات دنیا تشکیل می‌دهید پس بهتر است که اعضای آن همیشه در بهترین شرایط باشند. با استفاده از امتیاز تجربه به دست آمده از هر مبارزه، پوکمون‌های خود را تقویت کنید و حرکات جدید به آن‌ها بیاموزید تا در ادامه مسیر، قدرت بیشتری داشته باشید.

هیچ‌جا مثل خانه نمی‌شود

مابین مبارزات، با مراجعه به میدان پوکمون‌ها می‌توانید خود را برای سفر بعدی آماده کنید. شما می‌توانید حرکات ترکیبی جدید برای پوکمون‌های خود بخرید، آیتم‌های مورد نیاز خود را تهیه کنید و با تمرین، پوکمون خود را تقویت کنید.

اگر در مبارزه‌ای شکست بخورید، تمام پول و آیتم‌های خود را از دست خواهید داد. اما شما می‌توانید قبل از هر نبرد، پول‌های خود را در بانک و آیتم‌های خود را در صندوقچه‌ای ذخیره کنید و نگران از دست دادن آن‌ها نباشید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Pokemon Mystery Dungeon Rescue Team DX برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}