فول پک بازی Streets of Rage 4 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
ناموجود

بازی Streets of Rage 4 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی Streets of Rage 4 

پلتفرم اجرایی :  PS4

ناشر : DotEmuYooreka Studio (Greater China)

سازنده : DotEmuLizardcubeGuard Crush Games

باکس آرت متغیر

آرت بوک

جاکلیدی

محصولات مشابه


یکی از بهترین بازی‌های Beat 'em Up تاریخ با ظاهری جدید و در عین حال وفادار به عناوین قدیمی این سری، برای نسل جدید کنسول‌ها عرضه شده است و ادای دینی به دوران کلاسیک بازی‌های اکشن است.

 

بازی Streets of Rage 4 که با نام Bare Knuckle در ژاپن شناخته می‌شود، یک بازی اکشن beat 'em up با گیم پلی تکرارنشدنی و موسیقی متن سریع و هیجان انگیز برگرفته از سبکه الکترونیک است. این بازی، همان گیم پلی قدیمی بازی‌های قدیمی سری را حفظ کرده و آن را برای نسل جدید گیمرها بهبود داده است. سبک گرافیکی بازی نیز مانند نقاشی‌های دستی است و در عین حال که برای گیمرهای جدید جذاب است، گیمرهای قدیمی را نیز خوشحال می‌کند.

در بازی Streets of Rage 4، قهرمانان قدیمی سری، آدام، بلیز و اکسل بازگشته‌اند و در کنار چهره‌های جدیدی مانند فلوید و چری با دشمنان می‌جنگند. حملات و حرکات استثنایی جدیدی به گیم پلی بازی اضافه شده است و می‌توانید به شیوه‌های مختلف دشمنان را شکست دهید.

 

همچنین، شما می‌توانید نسخه‌های قدیمی و کاراکترهای قدیمی بازی را نیز باز کنید و ورژن‌های پیکسلی کاراکترهای قدیمی بازی مانند اکسل، بلیز و آدام و کاراکترهای اسکیت و مکس بازی کنید. شما حتی می‌توانید به جای موسیقی بازی،‌ از ساندتراک‌های ۱۶ بیتی بازی‌های قدیمی این سری استفاده کنید و از حس نوستالژی بازی لذت ببرید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای فول پک بازی Streets of Rage 4 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}