بازی DC Super Hero Girls: Teen Power برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch Game
بازی DC Super Hero Girls: Teen Power برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch Game
ناموجود

بازی DC Super Hero Girls: Teen Power برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch Game

عنوان محصول :بازی DC Super Hero Girls: Teen Power

سبک بازی : ماجرایی اکشن

پلتفرم : برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch Game

سازنده Toybox

ناشر Nintendo

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه

بازی DC Super Hero Girls: Teen Power بر اساس انیمیشنی به همین نام ساخته شده است و شما با کنترل واندر وومن، کت وومن و سوپرگرل، متروپولیس را از توی من نجات خواهید داد. خطری که متروپولیس را تهدید می‌کند، دشمنان قدیمی مانند هارلی کویین، کت وومن و استار سفایر رو تشویق می‌کند تا با هم دوست باشند و برای نجات شهر همکاری کنند. هر ابرقهرمان یا ابرشرور قدرت منحصربفردی دارد، برای مثال، واندروومن از شلاق حقیقیت و سپر خود استفاده می‌کند و می‌تواند پرواز کند و هارلی کویین نیز ابزار شیطانی مختلفی در دست دارد که هر کدام به نحوی دشمنان نگون بخت او را لت و پار می‌کنند.

 

 

در بازی DC Super Hero Girls: Teen Power می‌توانید در شهر متروپولیس بگردید. این قهرمانان برای اینکه شناسایی نشوند، در شهر مانند یک نوجوان معمولی لباس می‌پوشند و در هیبت یک نوجوان نیز می‌توانید به اهالی شهر کمک کنید، برای مثال، جلوی خراب‌کاران را بگیرید یا گربه‌های گمشده را به صاحبان‌شان بازگردانید. شما حتی می‌توانید شهر را بسازید و به دلخواه خود شخصی‌سازی کنید. در مکان‌هایی مانند مدرسه می‌توانید با دوستان خود ملاقات کنید و با هم خوش‌گذارنی کنید.

 

در این بازی شما باید ابرقهرمان یا ابرشرور مورد علاقه خود را استخدام کنید و با هم برای انجام مأموریت‌های مختلف به گوشه‌های شهر سر بزنید. در طول بازی، کاراکترهای بازی قوی‌تر می‌شوند و قدرت‌های جدیدی برای آن‌ها باز می‌شود. علاوه بر آپگرید و تقویت کاراکترها، می‌توانید آن‌ها را شخصی سازی کنید و لباس‌های مختلف به تن آن‌ها بپوشانید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی DC Super Hero Girls: Teen Power برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch Game

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}