بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1750000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول :بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

سبک بازی : اکشن ماجرایی

پلتفرم :  نینتندو سوییچ Nintendo Switch

سازنده Nintendo

ناشر Nintendo

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD یک ریمستر خوب از یکی از عجیب‌ترین بازی‌های مجموعه‌ی زلدا است که به لطف پیشرفت تکنولوژی، ویژگی‌های جدیدتری در اختیار علاقه‌مندانش قرار می‌دهد. همچنین، سیستم کنترل بازی نیز بهبود یافته است. در واقع، این نسخه‌ی HD به واقع یک ریمستر به تمام معنا است که ویژگی‌های خوبی را در اختیار طرفداران این مجموعه قرار می‌دهد.یکی از بهترین ویژگی‌هایی که این بازی می‌توانست در خود ببیند، تغییر مکانیزم‌های کنترلرش بود که خوشبختانه این ریمستر HD این ویژگی را در اختیار مخاطبانش قرار می‌دهد. در واقع، اگر نسخه‌ی اصلی را تجربه نکرده‌اید، اکنون فرصت آن رسیده است که به تجربه‌ی این بازی بپردازید.

آغاز یک افسانه

با لینک راهی سفری طولانی شوید و زلدا، دوست دوران کودکی لینک را که باید با سرنوشتش مواجه شود،‌ نجات دهید. بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD نسخه HD این بازی است که از از Wii U برای نینتندو سوییچ ارتقا یافته است.

 

 

بازی Zelda: Skyward Sword از کنترل حرکتی جوی کان بهره می‌برد و برای ضربه زدن به دشمنان خود، کافی است جوی کان را مانند یک شمشیر واقعی در دست بگیرید و استفاده کنید.

 

 

با لرزش جوی کان سمت چپ نیز می‌توانید سپر خود را مقابل خود بگیرید و از خود دفاع کنید. با لرزش دوباره جوی کان، می‌توانید با سپر خود به دشمن حمله کنید.

 

 

برای استفاده از بمب نیز می‌توانید جوی کان را مانند پرتاب توپ حرکت دهید.

 

 

برای استفاده از تیر کمان، جوی کان سمت راست را ثابت نگه دارید و جوی کان سمت چپ را به عنوان زه کمان ، به عقب بکشید و رها کنید.

 

 

در نسخه ریمستر شده بازی Skyward Sword، این امکان را دارید که به جای استفاده از کنترل حرکتی از دکمه‌ها استفاده کنید. این قابلیت در نسخه اصلی بازی وجود نداشت.

 

 

با هیولاها بجنگید، پازل‌های مختلف را حل کنید و در دخمه‌ها به دنبال گنج باشید.

 

 

شما می‌توانید با دفاع و حمله به موقع، دفاع دشمن را بشکنید و او را از بین ببرید. برای هر دشمن باید استراتژی متفاوتی داشته باشید و از حملات مختلفی استفاده کنید.

 

 

هر دخمه در بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword دارای ماجرایی منحصربفرد است و باید پازل‌های استراتژیک آن را حل کنید تا گنج‌های آن را به دست آورید.

 

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword HD برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}