خرید جوی استیک 8BitDo Arcade - بی‌سیم برای Nintendo Switch
خرید جوی استیک 8BitDo Arcade - بی‌سیم برای Nintendo Switch
ناموجود

خرید جوی استیک 8BitDo Arcade - بی‌سیم برای Nintendo Switch

خرید جوی استیک 8BitDo Arcade - بی‌سیم
تولیدکننده: 8BitDo
اتصال بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی، بلوتوث و کابل USB-C
دارای دکمه‌های قابل برنامه ریزی
دارای دو دکمه ماکرو
مناسب برای نینتندو سوییچ و ویندوز

محصولات مشابه

گیم پد 8BitDo Arcade، یک جوی استیک مخصوص بازی‌های مبارزه‌ای و بازی‌های رترو برای نینتندو سوییچ و کامپیوتر است تا حس و حال بازی با دستگاه‌های آرکید قدیمی را برای خود زنده کنید.

این جوی استیک دارای نرم افزار 8BitDo Ultimateبرای برنامه‌ریزی و تنظیمات است که به شما این امکان را می‌دهد عملکرد هر دکمه را تغییر دهید و تنظیمات ماکرو خود را در دو دکمه مخصوص ذخیره کنید. شما می‌توانید تنظیمات خود را در یک پروفایل ذخیره کنید و با فشار یک دکمه به تنظیمات خود سریعا دسترسی پیدا کنید.

 

 

جوی استیک 8BitDo Arcade دارای دو مود مخصوص نینتندو سوییچ و X-Input برای ویندوز است که به راحتی می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. با انتخاب هر کدام از این دو حالت، شمای دکمه‌های روی جوی استیک مطابق با ورودی تغییر می‌کنند تا به راحتی بتوانید دکمه‌ها را تشخیص دهید.

 

 

جوی استیک 8BitDo Arcade دارای سه حالت اتصال بلوتوث، اتصالی بی‌سیم 2.4 گیگاهرتزی و کابل USB-C است و می‌توانید آن را به تمام کامپیوترها وصل کنید. این جوی استیک دارای یک گیرنده بی‌سیم است و نیازی نیست نگران اتصال بی‌سیم آن به کامپیوتر خود باشید.

 

 

جوی استیک 8BitDo Arcade به گونه‌ای طراحی شده است که بتوانید به راحتی اجزا آن را تغییر دهید و اگر به ماد کردن تجهیزات گیمینگ خود علاقه دارید، می‌توانید دکمه‌ها و حتی جوی استیک این گیم‌پد را تغییر دهید. این گیم پد با انواع جوی استیک‌های مخصوص بازی‌های آرکید از جمله Sanwa JLF سازگار است.

 

 

جوی استیک 8BitDo Arcade مخصوص بازی‌های مبارزه‌ای و بازی‌های رترو است. اگر به بازی‌های مبارزه‌ای علاقه دارید، علاوه بر اینکه این جوی استیک حس و حال دستگاه‌های آرکید را زنده می‌کند، به دلیل چینش دکمه‌ها و استفاده از یک جوی استیک بزرگ، برای این بازی‌ها مناسب‌تر است. بازی‌های رترو و بازی‌های دو بعدی نیز به دلیل داشتن دکمه‌های محدود، با این گیم پد قابل بازی هستند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید جوی استیک 8BitDo Arcade - بی‌سیم برای Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}