خرید گیم پد Hori مخصوص نینتندو سوییچ - طرح Hori Split Pad Pro for Nintendo Switch Pikachu Lucario Edition
خرید گیم پد Hori مخصوص نینتندو سوییچ - طرح Hori Split Pad Pro for Nintendo Switch  Pikachu Lucario Edition
قیمت: 0 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید گیم پد Hori مخصوص نینتندو سوییچ - طرح Hori Split Pad Pro for Nintendo Switch Pikachu Lucario Edition

 

خرید گیم پد Hori مخصوص نینتندو سوییچ - طرح Pikachu & Lucario
مدل: گیم پد سوییچ
تولیدکننده: Hori
اتصال به دو طرف نینتندو سوییچ
بدون نیاز به باتری
دارای دو دکمه در پشت

محصولات مشابه

گیم پد Hori مخصوص نینتندو سوییچ، بهترین جایگزین برای کنترلر جوی-کان است. این گیم پد دارای آنالوگ‌های بزرگ و دکمه‌های دقیق و بادوام و دکمه‌های شانه‌ای بزرگ برای دسترسی راحت‌تر است. این کنترلر برای بازی‌های حرفه‌ای و چندنفره عملکرد بسیار خوبی دارد و دوام بالایی دارد و بدون نگرانی می‌توانید ساعت‌ها بازی کنید.

این کنترلر مانند جوی-کان در دو شیار دو طرف نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد و حتی می‌توانید آن را درون داک شارژ سوییچ نیز قرار دهید. این کنترلر فقط مناسب حالت دستی است و برای افرادی مناسب است که تقریبا هیچوقت نینتندو سوییچ را به نمایشگر متصل نمی‌کنند.

 

 

همچنین، این گیم پد دارای دو دکمه در پشت است که می‌توانید عملکردهای آن‌ها را با دکمه‌های جلوی گیم پد تعیین کنید هر قسمت از این گیم پد نیز دارای دکمه‌ّای Turbo مجزا برای بازی‌های رقابتی است.

 

 

لازم به ذکر است که این گیم پد فاقد حسگر حرکتی، موتور لرزشی، NFC و دوربین مادون قرمز است و برای استفاده حتما باید مطمئن باشید که هیچ جوی کانی به کنسول وصل نباشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید گیم پد Hori مخصوص نینتندو سوییچ - طرح Hori Split Pad Pro for Nintendo Switch Pikachu Lucario Edition

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}