خرید بازی Mario Rabbids Sparks of Hope برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Mario  Rabbids  Sparks of Hope  برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
ناموجود

خرید بازی Mario Rabbids Sparks of Hope برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

  

خرید بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope 
تولیدکننده: Ubisoft
یک نفره
تاکتیکی نوبتی
مناسب برای هفت سال به بالا

محصولات مشابه

 

به ماریو، ربیدها و دوستانشان ملحق شوید و راهی یک ماجراجویی جدید، برای نجات کهکشان شوید.

 

یک موجود مرموز، کهشکان‌ها را تهدید می‌کند

نیروهای شرور کرسا، در سراسر کهکشان رها شده‌اند. کرسا می‌خواهد جرقه‌ها را، موجوداتی که از ترکیب لوما و ربید به وجود آمده‌اند و بسیار قوی هستند، ببلعد و در این راه حاضر همه چیز را نابود کند.

 

 

تیمی از قهرمانانی نامتعارف، تنها راه نجات هستند

در بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope، تیمی متشکل از کاراکترهای محبوب بازی‌های سوپر ماریو و ربیدها، وظیفه دارند جرقه‌ها را نجات دهند و نظم را به کهکشان بازگردانند. در این بازی حماسی، به سیاره‌هایی عجیب و رنگارنگ سفر خواهید کرد که سرشار از کاراکترهایی بامزه و دیوانه هستند.

 

 

با قهرمانان آشنا شوید

در بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope شما باید از گروهی متشکل از ماریو، ربید پیچ، باوزر، ربید رزالینا، ربید لوییجی، شاهزاده پیچ، ربید ماریو، لوییجی و اج، تیمی سه نفره تشکیل دهید و راهی نبردهای تاکتیکی شوید. هر قهرمان دارای ویژگی‌های منحصربفردی است و باید ترکیبی کارآمد و قدرتمند بسازید تا در نبردها پیروز شوید.

 

 

جرقه‌ها را نجات دهید

با نجات دادن جرقه‌ها، می‌توانید قدرت‌های عجیب و غیرعادی آن‌ها را به دست آورید و دشمنان خود را نابود کنید. در بازی، با ۱۲ جرقه که هر کدام قدرت منحصربفردی دارند، آشنا می‌شوید و باید از آن‌ها در موقعیت‌های حساس برای نجات جان خود استفاده کنید.

 

 

مبارزاتی نوآورانه

بازی Mario + Rabbids: Sparks of Hope، یک بازی تاکتیکی است و شما در هر نبرد، تیمی سه نفره را کنترل می‌کنید. بازی دارای جدول‌بندی متداول بازی‌های تاکتیکی نیست و در نوبت‌تان می‌توانید آزادانه در میدان نبرد بگردید و دشمنان را شکست دهید اما قبل از هر عمل باید استراتژی مشخصی داشته باشید و بی‌گدار به آب نزنید.

 

 

در انتهای هر نبرد، xp دریافت می‌کنید و با لول آپ شدن، می‌توانید قهرمانان خود را تقویت کنید. بین هر نبرد نیز می‌توانید در سیارات بگردید و چالش‌ها و مأموریت‌های مختلف پیدا کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Mario Rabbids Sparks of Hope برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}