خرید بازی Active Life Outdoor Challenge - Nintendo Switch برای نینتندو سوییچ
خرید بازی Active Life  Outdoor Challenge - Nintendo Switch برای نینتندو سوییچ
قیمت: 2600000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Active Life Outdoor Challenge - Nintendo Switch برای نینتندو سوییچ

خرید بازی Active Life: Outdoor Challenge برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: BANDAI NAMCO
یک نفره - دو نفره آفلاین
ورزشی - حرکتی
مناسب برای تمام سنین
دارای کش پا برای جوی کان - ناسازگار با نینتندو سوییچ لایت

محصولات مشابه

ورزش هیچوقت اینقدر جذاب نبوده است!

با بازی Active Life: Outdoor Challenge، لازم نیست برای ورزش از خانه بیرون بروید، می‌توانید طبیعت را به خانه بیاورید و همه جا در طبیعت سبز ورزش کنید. بازی Active Life: Outdoor Challenge که برای نینتندو سوییچ ریمستر شده است شامل مینی‌گیم‌های حرکتی بر گرفته از ورزش‌هایی چون قایق‌رانی کایاک یا اسب سواری با مانع می‌شود و می‌توانید همراه با بازی، ورزش کنید. همچنین، این بازی‌های ورزشی به افزایش هماهنگی بین چشم و دست و پای شما کمک می‌کنند و به اندازه یک ورزش واقعی، کالری می‌سوزانند.

 

 

بازی Active Life: Outdoor Challenge دارای ۱۲ مینی گیم تک‌نفره و دو نفره است و برای بازی فقط به دو عدد جوی کان نیاز دارید. این بازی همراه با یک کش پا برای بستن جوی کان عرضه می‌شود تا بازی‌های حرکتی با پا را نیز بازی کنید.

 

 

در مینی گیم‌های Active Life: Outdoor Challenge، شما می‌دوید، می‌پرید، اسکوات می‌زنید و برای پیروزی قدم برمی‌دارید. از مینی گیم‌های این بازی می‌توان به رفتینگ، پرش، مسابقه با گاری معدن و غیره اشاره کرد.

 

 

شما حتی می‌توانید در بازی روتین‌های تمرینی بسازید و برنامه ورزشی خود را در این بازی انجام دهید.

 

 

بازی Active Life: Outdoor Challenge به صورت دو نفره نیز قابل بازی است. برای بازی دو نفره به یک جفت جوی کان اضافه و یک جفت کش پای اضافه نیاز دارید. از آن‌جایی که این بازی، یک بازی حرکتی است، با نینتندو سوییچ لایت قابل اجرا نیست.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Active Life Outdoor Challenge - Nintendo Switch برای نینتندو سوییچ

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}