خرید بازی Asterix Obelix XXL Romastered برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Asterix   Obelix XXL Romastered برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Asterix Obelix XXL Romastered برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول :خرید بازی Asterix   Obelix XXL Romastered 

پلتفرم اجرایی :  Nintendo Switch

سبک : ماجرایی

سازنده OSome

ناشر Microids

 

 

محصولات مشابه

در سال ۵۰ قبل از میلاد، رومی‌ها تمام سرزمین گائول را به غیر از یک روستا تسخیر کرده‌اند. ارتش روم هنوز نتوانسته اهالی روستای آرموریکن را شکست دهد و اهالی این روستا، زندگی را برای لژیونرها جهنم کرده‌اند.

اهالی روستای آرموریکن در آرامش مشغول زندگی خود هستند و نگران ارتش روم نیستند. استریکس و اوبلیکس، دو قهرمان بازی Asterix & Obelix XXL، روزها گراز شکار می‌کنند، آهنگر و ماهی‌گیر هر روز با هم دعوا می‌کنند و کدخدا نیز هر روز در روستا قدم می‌زند. زندگی در این روستا بسیار عادی است.

 

 

پس از یک شکار، استریکس و اوبلیکس متوجه می‌شوند که روستایشان در آتش می‌سوزد و رومی‌ها به آن حمله کرده‌اند. آن‌ها به همراه سگ‌شان، داگماتیکس، باید اهالی روستا را نجات دهند. این دو در این سفر از نورماندی، یونان، هلوتیا، مصر و روم دیدن می‌کنند و اهالی روستا را از چنگ سزار نجات می‌دهند.

 

 

بازی Asterix & Obelix XXL Romsastered نسخه ریمستر شده این بازی کلاسیک و دوست‌داشتنی برای نینتندو سوییچ است و چهار مود جدید Stunt mode، Countdown Mode، Extreme Mode و Retro Mode نیز به آن اضافه شده‌اند تا این بهترین و کامل‌ترین تجربه بازی Asterix & Obelix XXL باشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Asterix Obelix XXL Romastered برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}