خرید بازی Bayonetta 3 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Bayonetta 3 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1979000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Bayonetta 3 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

خرید بازی Bayonetta 3 برای نینتندو سوییچ

تولیدکننده: Nintendo

یک نفره

اکشن - هک و اسلش

مناسب برای بالای ۱۶ سال

از بهترین های سبک هک اند اسلش

مبارزات بازی در اوج هیجان

گیم پلی بسیار باکیفیت

مکانیزم های جدید مبارزه

انیمیشن های پویا

یک جشنواره بزرگ از اکشن های مداوم

محصولات مشابه

پس از هشت سال، بار دیگر بایونتا با حضورش به ما افتخار داده است. بازی Bayonetta 3، جدیدترین عنوان از مجموعه بازی‌های اکشن سریع و پر زرق و برق معروف و محبوب Bayonetta است و روی کنسول نینتندو سوییچ، از همیشه بهتر و بزرگ‌تر است.

 

 

گونه‌ای از موجودات که نه فرشته‌اند و نه شیطان، در حال تسخیر زمین هستند و بایونتا، ساحره‌ای قدرتمند و شکست‌ناپذیر، تنها راه نجات ما از انقراض است.

 

 

در بازی Bayonetta 3، بایونتا قدرت‌های جدیدی به دست آورده است و از همیشه قدرتمندتر، مخرب‌تر و سادیستی‌تر است. او با قدرتی مانند Demon Masquerade می‌تواند با یک شیطان ترکیب شود و از جادوهایی جهنمی استفاده کند و با قدرت Demon Slave می‌تواند ارتشی از شیاطین را کنترل کند.

 

 

اما علاوه بر موجودات مرموز، جادوگر جدیدی به نام «ساحره سوم» نیز پدیدار شده است که مصرانه از بایونتا می‌خواهد به او کمک کند. او به یک کاتانا مجهز است و می‌تواند گربه‌ای جهنمی به نام چشایر را احضار کند.

 

 

در بازی Bayonetta 3 به مکان‌های جدید، توانایی‌های جدید و ظاهر جدید دسترسی خواهید داشت و ساحره زیبارو و پرابهت ما، برای بار سوم قرار است دنیا را در نوردد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Bayonetta 3 برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}