خرید بازی Beyond a Steel Sky نسخه Steelbook برای Nintendo Switch
خرید بازی Beyond a Steel Sky نسخه  Steelbook برای  Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Beyond a Steel Sky نسخه Steelbook برای Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی Beyond a Steel Sky نسخه  Steelbook

پلتفرم اجرایی :  Nintendo Switch

سبک : ماجرایی

سازنده Revolution

ناشر Microids

محصولات مشابه

نسخه Beyond a Steelbook بازی Beyond A Steel Sky شامل موارد زیر می‌شود:

- استیل بوک

- پک استیکر

- ساندترک دیجیتال

 

 

بازی Beyond a Steel Sky یک بازی ماجرایی سه‌بعدی هیجان‌انگیز در آینده‌ای است که هوش مصنوعی همه چیز را کنترل می‌کند. در این بازی شما باید با هک کردن سیستم‌های مختلف و حل پازل‌های سخت، راز تاریک و شوم این دنیای دروغین را برملا کنید.

 

در بازی Beyond a Steel Sky، شما رابرت فاستر هستید. کودکی در یک درگیری خشن ربوده شده و شما وظیفه دارید او را پیدا کنید. رابرت برای پیدا کردن این کودک راهی شهر یونیون می‌شود که یکی از آخری مگاشهرهای باقی‌مانده از بشریت است و جنگ و درگیری‌های سیاسی آن را به مرز فروپاشی رسانده است.

 

 

شهر یونیون یک آرمان شهر است و ظاهرا مردم از زندگی خود راضی هستند. یک هوش مصنوعی به همراه اندرویدهایش شهر را مدیریت می‌کند و زندگی شبانه شهر بی نظیر است، اما این شهر رازی بزرگ را مخفی کرده است و چهره واقعی آن بسیار ترسناک است.

 

شهر یونیون دنیایی پویا است و کاراکترهای متنوع و جذابی در آن حضور دارند. شما در بازی Beyond a Steel Sky باید با این کاراکترها صحبت کنید و آن‌ها را راضی کنید با شما همکاری کنند. همچنین شما ابزاری برای هک کردن در اختیار دارید که با استفاده از آن پازل‌های مختلف را حل می‌کنید.

 

پازل‌های بازی Beyond A Steel Sky با داستان آن گره خورده‌اند و برای حل آن‌ها باید به جزئیات توجه کنید. حل این پازل‌ها و برملا کردن توطئه پشت آن‌ها در پیشبرد داستان نقش اساسی دارد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Beyond a Steel Sky نسخه Steelbook برای Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}