خرید بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain 

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

سبک : پازل - پارتی

سازنده Nintendo

ناشر Nintendo

محصولات مشابه

در بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain، قدرت ذهن خود را در چالش‌های فکری محک بزنید. بازی Big Brain Academy Brain vs. Brain شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های مختلف از جمله حفظ کردن مجموعه اعداد، تشخیص حیوانات، هدایت قطار و غیره می‌شود که همگی بسیار سرگرم‌کننده هستند. در بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain می‌توانید دوستان و خانواده خود را به چالش بکشید و با کسب امتیاز بیشتر به آن‌ها ثابت کنید که باهوش‌تر هستید. بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain دارای سطوح سختی مختلف برای تمام سنین است و حتی کودکان نیز می‌توانند با افراد بالغ تحصیل‌کرده مسابقه دهند.

در بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain با انجام یک آزمون می‌توانید از قدرت ذهنی خود مطلع شوید. با انجام آزمون‌ها و تمرین‌های مختلف، می‌توانید ذهن خود را تقویت کنید و با انجام چالش‌های مختلف و رقابت با دیگران، آیتم‌های تزئینی به دست آورید و کاراکتر خود را در بازی شخصی‌سازی کنید.

 

 

همچنین بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain دارای بخش آنلاینی به نام Ghost Clash است. در این بخش می‌توانید امتیازات خود را با دیگران در سراسر دنیا مقایسه کنید و سعی کنید تا جایگاه خود را در بین باهوش‌ترین آدم‌های دنیا ارتقا دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Big Brain Academy: Brain vs. Brain برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}