خرید بازی Endling Extinction is Forever برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Endling  Extinction is Forever برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch
قیمت: 1450000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Endling Extinction is Forever برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

خرید بازی Endling: Extinction is Forever

برای نینتندو سوییچ

تولیدکننده: سایر

یک نفره

ماجرایی - بقا

مناسب برای بالای ۱۲ سال

محصولات مشابه

آیا آخرین روباه مادر می‌تواند فرزاندنش را از انقراض نجات دهد؟

در بازی Endling: Extinction is Forever، زمین در حال نابودی توسط زیاده‌خواهی انسان‌ها را از نگاه روباهی نظاره کنید که به همراه فرزاندنش، آخرین روباه‌های باقیمانده در زمین هستند و خطر انقراض هر لحظه آن‌ها را تهدید می‌کند.

 

 

در بازی Endling، اثر مخرب بشریت را کشف کنید. بشر هر روز با آلوده کردن، تخریب و غارت منابع طبیعی، طبیعت را نابود می‌کند و حتی خطر انقراض نیز نمی‌تواند این نژاد طماع و حریص را متوقف کند.

 

 

بازی Endling یک بازی ماجرایی سه‌بعدی و شما در نقش یک روباه مادر، باید از فرزندان خود در مقابل خطرات بی‌شمار جهانی در آستانه مرگ، محافظت کنید. شما باید برای آن‌ها غذا پیدا کنید، آن‌ها را پرورش دهید و با توجه به ویژگی‌های منحصربفردشان، آن‌ها را برای بقا در این دنیای ویرانه آماده کنید.

 

 

در این بازی باید در تاریکی شب، مخفیانه راه خود را به محلی امن پیدا کنید و در طول روز، در پناهگاه خود استراحت کرده و برای شب بعدی آماده شوید. هر شب ممکن است آخرین شب زندگی این روباه‌ها باشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Endling Extinction is Forever برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}