خرید بازی Immortals: Fenyx Rising برای Nintendo Switch
خرید بازی Immortals: Fenyx Rising برای Nintendo Switch
قیمت: 1340000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Immortals: Fenyx Rising برای Nintendo Switch

عنوان محصول :بازی Immortals Fenyx Rising 

پلتفرم اجرایی : Nintendo Switch

سبک : اکشن ماجرایی

سازنده :  UbisoftUbisoft Quebec

ناشر : Ubisoft

محصولات مشابه

ویژگی ها :
  1. تنوع فعالیت‌های موجود در نقشه
  2. ساختار بسیار خوب معماها
  3. جلوه‌های دیداری و شنیداری بسیار خوب
  4. مبارزات و پلتفرمینگ عمیق و چالش‌برانگیز
  5. دنیاسازی، اتمسفرسازی و داستان‌سرایی باکیفیت
  6. پرداخت مناسب کاراکترها
  7. فضاسازی بسیار خوب جهان اثر

Fenyx Rising نه یک تجربه‌ی خوب یا عالی، بلکه یک اثر فوق‌العاده است. این بازی بدون شک یکی از زیباترین و چشم‌نوازترین ساخته‌های چند سال اخیر یوبیسافت به‌شمار می‌رود. موتور گرافیکی Anvil برای این بازی با یک‌سری تغییرات خاص مواجه شده و خروجی نهایی‌ آن، مثل یک قطعه‌ی موسیقی زیبا است که تنها چشم‌ها می‌توانند از آن لذت ببرند. در کل بازی از منظر هنری که عالی استاز منظر جلوه‌های صوتی و بصری، با ساخته‌ای بسیار باکیفیت از یوبیسافت طرفیم. ابتدا سراغ جلوه‌های شنیداری برویم. بازی از منظر دوبلاژ و جلوه‌های موسیقیایی، عالی است. دوبله‌ی کاراکترها مخصوصا شخصیت‌های پرومتئوس، زئوس، هرمس و فینیکس، عالی هستند و با طنازی‌های خود حسابی شما را سرحال می‌آورند. بازی از منظر موسیقی هم به‌شدت قوی است. مخصوصا در لحظاتی که حال‌وهوای اثر وارد فضای حماسی و اساطیری یونانی می‌شود.گیمرها با پیشروی در بازی و به‌دست آوردن امتیازهای مختلف، می‌توانند کاراکتر خود یعنی «فینیکس» را ارتقاء بدهند. ارتقاء‌هایی که به‌طور مستقیم در ۲ بخش پلتفرمینگ و مبارزات تأثیرگذار هستند. از منظر مبارزات، بازی غنا و عمق بسیار خوبی دارد. تیم یوبیسافت کبک با تجربه‌ی تولید سیستم کامبت بازی‌هایی مثل اسسینز کرید بلک فلگ، سیندیکیت و آدیسی، مهارت بالایی در امر طراحی کامبت سیستم دارد و در این بازی، به‌بهترین شکل ممکن از وظیفه‌ی خود برآمده است.مکانیک‌های گیم‌پلی بازی بسیار خوب کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و به‌خوبی شما را سرگرم می‌کنند. فعالیت در دنیای بازی به کاوش در جهان، انجام دادن فعالیت‌های جانبی و پرداختن به مأموریت‌های اصلی خلاصه می‌شود. مأموریت‌های اصلی بازی، طراحی خوبی دارند و ضمن ایجاد حس پیشرفت، به تکرار نمی‌افتند. فعالیت‌های فرعی موجود در دنیای بازی نیز تنوع خوبی دارند. در طول داستان Fenyx Rising، با خدایان متنوعی روبه‌رو می‌شوید. از هرمس و آفرودیت گرفته تا آشیل و بیشتر، همگی در بازی حاضرند و به‌ماجراجویی شما اضافه می‌شوند. کاراکترهایی که پرداخت خوبی هم دارند و داستان بازی را بسیار جذاب می‌کنند.

داستان بازی Immortals: Fenyx Rising پیرامون یورش یک تایتان شرور با نام تایفون پیش می‌رود. تایفون، خطرناک‌ترین تایتان ساکن در سرزمین المپ است و حالا با شکل دادن به یک شورش عظیم، قصد دارد تمامی خدایان یونان باستان را در بند بکشد؛ و در این امر هم تقریبا موفق می‌شود. او با به زنجیر کشیدن چند تن از خدایان یونان، عرصه را بر پرومتئوس و زئوس تنگ می‌کند. آن‌ها حالا باید به‌دنبال یک منجی بگردند تا با آزاد کردن خدایانی که اسیر تایفون شده‌اند، تمامی رب‌النوع‌های یونانی را بر علیه این موجود پلید، به‌صف کند و دنیا را نجات دهد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Immortals: Fenyx Rising برای Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}