خرید بازی Kirby and the Forgotten Land برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Kirby and the Forgotten Land برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Kirby and the Forgotten Land برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول :خرید بازی Kirby and the Forgotten Land 

پلتفرم اجرایی :  Nintendo Switch

سبک : سرگرم کننده

سازنده HAL Laboratory

ناشر Nintendo

 

 

محصولات مشابه

در بازی Kirby and the Forgotten Land، بار دیگر با کربی، توپ گرد بامزه اما قدرتمند معروف نینتندو، راهی یک ماجراجویی شوید. بازی Kirby and the Forgotten Land یک بازی ماجراجویانه سه‌بعدی و شما راهی دنیایی وسیع، مرموز و رها شده می‌شوید و در مکان‌های مختلفی از زمان‌های قدیم، به ماجراجویی می‌پردازید. کربی می‌تواند قدرت‌های دیگران را تصاحب کند و شما می‌توانید تبدیل به یک مته یا تیرانداز شوید و دشمنان خود را شکست دهید. همچنین با استفاده از قابلیت‌های دشمان خود، می‌توانید به مکان‌های مختلفی دسترسی داشته باشید و وادل دی‌های دوست‌داشتنی را از الفلین و گروه هیولاهایش نجات دهید.

 

کربی می‌تواند همه چیز را ببلعد و ویژگی‌های آن‌ها را تصاحب کند. علاوه بر دشمنان، شما می‌توانید اشیا مختلف را نیز ببلعید و به آن‌ها تغییر شکل دهید. برای مثال، کربی می‌تواند تبدیل به یک دستگاه فروش نوشابه شود و به دشمنان خود نوشابه شلیک کند. کربی حتی می‌تواند یک ماشین را ببلعد و مانند یک خودرو، در محیط بگردد.

 

 

بازی Kirby and the Forgotten Land به صورت دو نفره نیز قابل بازی است. شما می‌توانید یک جوی کان به دوست خود بدهید و در کنار هم، در دنیای بازی بگردید و با دشمنان مبارزه کنید. کربی می‌تواند پرواز کند و دشمنان را ببلعد و باندانا می‌تواند با نیزه خود دشمنان را شکست دهد. همکاری این دو می‌تواند تجربه بسیار لذت‌بخشی برای شما و دوستان‌تان باشد.

 

 

در هر مرحله از بازی Kirby and the Forgotten Land، کربی می‌تواند پرواز کند و به مکان‌های مختلف برود و با بلعیدن دشمنان، آن‌ها را شکست دهد. او می‌تواند سلاح‌های مختلفی را ببلعد و قدرت‌های مانند یخ زدن را به دست آورد و از آن‌ها به نفع خود استفاده کند. بازی Kirby and the Forgotten Land دارای باس‌های چالش‌برانگیزی است که مهارت‌های شما را به چالش می‌کشند، البته شما همیشه می‌توانید درجه سختی بازی را روی آسان قرار دهید.

 

 

هر مرحله از بازی Kirby and the Forgotten Land شامل وادل دی‌ها می‌شود که باید آن‌ها را پیدا کنید. با نجات دادن این موجودات می‌توانید پایگاه خود را قوی‌تر کنید و شهر وادل دی را از نو بسازید. همچنین، با نجات این موجودات می‌توانید به فروشگاه، جدول امتیازات و قدرت‌های آن‌ها دست پیدا کنید. 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Kirby and the Forgotten Land برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}