پک ریسینگ خانگی Mario Kart Live: Home Circuit - Mario Set - Nintendo Switch
پک ریسینگ خانگی Mario Kart Live: Home Circuit - Mario Set - Nintendo Switch
قیمت: 4890000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

پک ریسینگ خانگی Mario Kart Live: Home Circuit - Mario Set - Nintendo Switch

عنوان محصول : پک ریسینگ خانگی Mario Kart Live: Home Circuit - Mario Set - Nintendo Switch

- اکشن فیگور قابل کنترلر لوییجی

- کد دانلود بازی Mario Kart Live

- ۴ عدد قطعه دروازه

- دو عدد قطعه نشانگر

- کابل میکرو USB

یک هفته مهلت تست برای ضمانت اصالت کالا

محصولات مشابه

خانه خود را به پیست مسابقه ماریو کارت تبدیل کنید. بازی Mario Kart Live: Home Circuit شیوه جدیدی برای تجربه بازی Mario Kart روی نینتندو سوییچ است.

با استفاده از قطعات مقوایی درون باکس، پیست مسابقه‌ای در خانه خود بسازید و با استفاده از یک عدد اکشن فیگور قابل کنترل، در این پیس مسابقه دهید. این فیگور دارای یک دوربین است تا پیست مسابقه را در کنسول نینتندو سوییچ خود، از زاویه دید راننده ببینید. این اکشن فیگور به صورت بی‌سیم به نینتندو سوییچ وصل می‌شود و با یک عدد کابل میکرو USB شارژ می‌شود.
 

 

بازی Mario Kart Live: Home Circuit از قابلیت واقعیت افزوده استفاده می‌کند. شما در کنسول نینتندو سوییچ خود، پیست مسابقه را با تمام جزئیات از جمله رقبا، آیتم‌ها و نقش پیست مشاهده خواهید کرد و گیم پلی بازی مانند بازی Mario Kart 8 Deluxe است.

 

 

اتفاقات درون بازی روی اکشن فیگور نیز تأثیر می‌گذارند. اگر در بازی شتاب بگیرید، اکشن فیگور شما نیز در واقعیت شتاب می‌گیرد و ممکن است بر اثر برخورد با موانع یا ضربه رقیبان متوقف شود. این اکشن فیگور پیشرفته، تجربه بازی Mario Kart را کاملا متحول می‌کند.

 

 

بازی Mario Kart Live: Home Circuit دارای بخش چندنفره بی‌سیم است. شما و دوستان‌تان می‌توانید کنسول‌های نینتندو سوییچ و نینتندو سوییچ لایت خود را به صورت بی‌سیم به هم وصل کنید و در یک پیست بازی کنید. این بازی فاقد بخش چندنفره split screen و آنلاین است.

 

 

 

محتویات این محصول:

- اکشن فیگور قابل کنترلر ماریو

- ۴ عدد قطعه دروازه

- دو عدد قطعه نشانگر

- کابل میکرو USB

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای پک ریسینگ خانگی Mario Kart Live: Home Circuit - Mario Set - Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}