خرید بازی Ministry of Broadcast برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Ministry of Broadcast برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Ministry of Broadcast برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : خرید بازی  Kingdom Hearts  Melody of Memory

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

تولیدکننده: Square Enix

دارای استیل بوک

یک الی دو نفره

سبک : موزیکال

مناسب برای ۱۲ سال به بالا

محصولات مشابه

نسخه فیزیکی بازی Ministry of Broadcast دارای استیل بوک است.

 

 

در بازی Ministry of Broadcast، شما کنترل مردی را بر عهده دارید که یک روز متوجه می‌شود کشورش دیواری بر پا کرده و از سایر دنیا جدا شده است. او برای دیدار خانواده‌اش در مسابقه‌ای تلویزیونی شرکت می‌کند که برنده می‌تواند آزادانه از کشور خارج شود. این مسابقه مرگبار شامل عبور از تعدادی منطقه با تله‌های خطرناک است و به صورت زنده از تلویزیون پخش می‌شود. مراحل این بازی شامل عبور از ارتفاعات و سکوهای بسیار بلند،‌ بشکه‌های آتشین و چاله‌های پر از تیغ است و در هر قدم، خطری شما را تهدید می‌کند. نه تنها محیط بازی بسیار خطرناک است، در طول سفر خود با افرادی آشنا می‌شوید که هر کدام داستانی تراژیک دارند.

 

بازی Ministry of Broadcast یادآور سبک فراموش شده پلتفرمینگ سینمایی است. در طول بازی، شما می‌دوید، می‌پرید و از موانع مختلف عبور می‌کنید و داستان بازی به شکلی دراماتیک برای شما تعریف می‌شود. بازی Ministry of Broadcast یک بازی داستان محور است و دیالوگ‌های بازی اهمیت زیادی در داستان دارند.

 

 

برای توجه بیشتر به محیط و داستان، بازی Ministry of Broadcast دارای رابط کاربری مینیمال است و خبری از نوار سلامتی و نقشه نیست. در طول بازی، سرنخ‌های مختلف به شکلی هنرمندانه در محیط گنجانده شده‌اند و برای عبور از هر مرحله، کافی است به جزئیات دقت کنید.

 

 

بازی Ministry of Broadcast دارای پازل‌های متنوعی است که حل کردن آن‌ها نیازمند هوشیاری و شجاعت است. پازل‌های بازی در محیط گنجانده شده‌اند و برای حل کردن آن‌ها باید علاوه بر توجه به محیط، سرعت عمل بالایی داشته باشید و با تیزهوشی، پازل‌ها را حل کنید. البته گاهی نیز مجبورید از دیگر کاراکترها در حل پازل‌ها کمک بگیرید.

 

 

بازی Ministry of Broadcast دارای طراحی هنری پیکسل آرت و داستانی سیاه و تراژیک با رگه‌هایی از طنز طعنه‌آمیز و کمدی فیزیکی دارد. داستان بازی و فضای ویران‌شهری بازی، قطعا شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Ministry of Broadcast برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}