خرید بازی بسکتبال NBA 2k23 برای Nintendo Switch
خرید بازی بسکتبال NBA 2k23 برای Nintendo Switch
قیمت: 1550000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی بسکتبال NBA 2k23 برای Nintendo Switch

خرید بازی NBA 2k23 برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: 2K Games
تا چهار نفر آفلاین - تا ۱۰ نفر آنلاین
ورزشی - بسکتبال
مناسب برای تمام سنین
نیاز به کارت میکرو SD و دانلود بازی

محصولات مشابه

زمین بسکتبال شما را فرا می‌خواند. زمان بازگشت به میادین است.

با بازی NBA 2k23 تبدیل به یک ستاره بسکتبال شوید. در بخش My Career و W می‌توانید به بزرگ‌ترین ستاره بسکتبال دنیا تبدیل شوید و نام خود را در میان ستاره‌های این ورزش ثبت کنید. در بخش MyTeam می‌توانید تیم رویایی خود را متشکل از اسطوره‌های دنیای بسکتبال بسازید. در بخش GM می‌توانید تیم خود را به سمت موفقیت مدیریت کنید و قهرمان لیگ NBA شوید و در بخش جدید MyNBA می‌توانید لیگ رویایی خود را با قوانین خود بسازید. در بازی NBA 2k23 می‌توانید با تیم‌های بسکتبال مردان و زنان بازی کنید و از گیم‌پلی شبیه‌سازی شده بازی لذت ببرید.

 

 

بازی NBA 2k23 دارای کامل‌ترین و دقیق‌ترین گیم‌پلی بسکتبال است. در حمله می‌توانید از دریبل‌ها و تاکتیک‌های جدید استفاده کنید و توپ را در سبد قرار دهید و در دفاع نیز می‌توانید از مکانیزم‌های جدید دفع و مهار مهاجمان حریف بهره ببرید.

 

نسخه PS4 بازی NBA 2k23 دارای بخش The Neighborhood است. در این بخش، می‌توانید بازیکن خود را بسازید و با گشتن در محیط بازی و انجام فعالیت‌های مختلف، نامی برای خود دست و پا کنید و به یک ستاره بسکتبال تبدیل شوید. شما می‌توانید در این بخش بازیکن خود را شخصی‌سازی کنید و در بازی‌ها و چالش‌های مختلف، با دیگر بازیکنان رقابت کنید.

 

 

در بخش Jordan Challenges، با انجام چالش‌های سختی که مایکل جوردن را تبدیل به افسانه‌ای در دنیای بسکتبال کردند، می‌توانید زندگی حرفه‌ای او را تجربه کنید و مهارت‌های خود به عنوان یک بازیکن بسکتبال را کامل کنید.

 

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی بسکتبال NBA 2k23 برای Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}