بازی Ori and the Will of the Wisps برای Nintendo Switch
بازی Ori and the Will of the Wisps برای Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Ori and the Will of the Wisps برای Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی Ori and the Will of the Wisps 

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

تولیدکننده: iam8bit

یک نفره

اکشن - پلتفرمینگ - مترویدونیا

مناسب برای هفت سال به بالا

دارای کارت هنری و ساندترک دیجیتال

محصولات مشابه

نسخه فیزیکی بازی Ori and the Will of the Wisps شامل موارد زیر می‌شود

- کارت‌های کوچک با طرح بازی

- ساندترک دیجیتال

 

 

بازی Ori and the Will of the Wisps دنباله بازی محبوب Ori and the Blind Forest است و ماجرایی جدید را در دنیایی عظیم و زیبا برای شما به ارمغان می‌آورد که شامل دشمنانی عظیم و خطرناک و پازل‌هایی چالش برانگیز می‌شود و در انتها، سرنوشت واقعی اوری را کشف کنید.

داستان بازی Ori and the Will of the Wisps داستانی زیبا و احساسی با محیطی زیبا و نفس‌گیر است و موسیقی متن بازی شما را مجذوب خود خواهد کرد.

 

 

اوری در بازی Ori and the Will of the Wisps مهارت‌های جدیدی را فرا می‌آموزد و به سلاح‌ها، وردهای جادویی و حملات جدیدی دست پیدا می‌کند تا خطرات را پشت سر بگذارد. سیستم لول آپ جدید بازی به شما کمک می‌کند تا قدرت‌های متعددی را برای اوری به دست آورید و مهارت‌های مختلفی را در دست داشته باشید.

 

 

بازی Ori and the Will of the Wisps دارای دشمنان عظیم‌الجثه و خطرناکی است که شکست دادن آن‌ها بسیار چالش‌برانگیز است و در مسیر، با کاراکترهای متنوعی برخورد خواهید کرد که هر کدام به نحوی به اوری در مسیرش کمک می‌کنند تا سرنوشت خود را کشف کند.

 

 

بازی Ori and the Will of the Wisps دارای بخش چالش‌برانگیز Trials است و می‌توانید برای کسب بیشترین امتیاز در جدول امتیازات جهانی با دیگران رقابت کنید و در چالش‌های مختلف زمانی، با تمام کردن مراحل بازی در کمترین زمان ممکن، رکوردهای دیگران را بشکنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Ori and the Will of the Wisps برای Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}