خرید بازی Pac-Man World Re-Pac برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Pac-Man World Re-Pac برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1690000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Pac-Man World Re-Pac برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

خرید بازی Pac-Man World Re-Pac برای نینتندو سوییچ
مدل: بازی نینتندو سوییچ
تولیدکننده: BANDAI NAMCO
یک نفره
پلتفرمینگ
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

بازی Pac-Man World اولین بار در سال ۱۹۹۹ عرضه شد و اولین بازی سه‌بعدی از سری Pac-Man بود. بازی Pac-Man World Re-Pac نسخه ریمستر شده آن بازی است.

 

 

در بازی Pac-Man World، پک من به خانه می‌آید و انتظار یک مهمانی بزرگ برای تولدش دارد اما متوجه می‌شود اشباح خانواده‌اش را ربوده‌اند و مهمانی‌اش را خراب کردند. اکنون پک من باید راهی شش جزیره شود، خانواده‌اش را نجات دهد و تاک من، رئیس اشباح را شکست دهد.

 

در بازی Pac-Man World، مانند بازی‌های قدیمی Pac-Man باید از دست اشباح فرار کنید، پازل‌های مختلف را حل کنید و آیتم‌های متنوعی را جمع آوری کنید. این بازی شامل شش دنیای دزدهای دریایی، مخروبه‌ها، فضا، پارک تفریحی، کارخانه و قلعه می‌شود و هر کدام چندین مرحله و باس دارند.

 

در بازی Pac-Man World، پک من می‌تواند بدود، بپرد و با کسب قدرت‌های مختلف کارهای خارق‌العاده‌ای را انجام دهد. او با قدرت‌های خاصی که به دست می‌آورد می‌تواند ضد ضربه شود یا زیر آب راه رود.

 

برای نجات دادن خانواده پک من باید کلیدهای مختلف را در هر مرحله را پیدا کنید و با جمع آوری خانواده پک من، برای باس آخر آماده شوید.

 

علاوه بر بخش داستانی، بازی Pac-Man World شامل Maze Mode می‌شود. با پایان بخش داستانی می‌توانید بازی اریجینال Pac-Man را می‌توانید باز کنید و آن را تجربه کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Pac-Man World Re-Pac برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}