خرید بازی Rabbids Party of Legends برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Rabbids  Party of Legends برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch
قیمت: 1650000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Rabbids Party of Legends برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

خرید بازی Rabbids: Party of Legends برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Ubisoft
یک نفره - چهار نفره آفلاین
آرکید - Party - Casual - حرکتی
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

در بازی Rabbids: Party of Legends، ربیدها بازگشته‌اند و با یک بازی پارتی پر از هیجان مخصوص اعضای خانواده، خانه شما را گرم می‌کنند. بازی Rabbids: Party of Legends یک بازی شامل ۵۰ مینی گیم برای تمام اعضای خانواده است و البته دارای یک بخش داستانی با ماجرایی حماسی برای ربیدها است.

در بازی Rabbids: Party of Legends می‌توانید به همراه سه تن از دوستان یا خانواده خود، در مجموعه عظیمی از مینی گیم‌های متنوع و مختلف با هم مسابقه دهید. می‌توانید به صورت دو تیم دو نفره با هم مسابقه دهید یا هر نفر برای پیروزی خود تلاش کند تا در انتها فقط یکی باقی بماند.

 

 

در بخش داستانی بازی Rabbids: Party of Legends به همراه میمون شاه و یارانش راهی ماجراجویی حماسی در سرزمینی وسیع می‌شوید و ماجراهای مختلفی را تجربه خواهید کرد. بخش داستان بازی شامل گیم پلی به شدت بامزه و هیجان انگیز است و داستان آن شامل چهار مرحله بزرگ و طولانی است.

 

 

بازی Rabbids: Party of Legends می‌تواند تمام اعضای خانواده را سرگرم کنند. تمام مینی گیم‌ها دارای درجه سختی‌های مختلف هستند تا همه فارغ از تجربه و مهارت، بتوانند از بازی لذت ببرند و کنترل بازی نیز بسیار ساده است. شما حتی می‌توانید از مینی گیم‌ها یک پلی لیست درست کنید و با اعضای خانواده مسابقه دهید. در نسخه نینتندو سوییچ این بازی، شما می‌توانید از جوی کان‌ها به عنوان کنترلر حرکتی نیز استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Rabbids Party of Legends برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}