خرید بازی Rogue Legacy برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Rogue Legacy برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Rogue Legacy برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : خرید بازی Rogue Legacy

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

سازنده Cellar Door

ناشر Limited Run Games

یک نفره

مناسب برای ۱۰ سال به بالا

دارای دفترچه راهنما

 

محصولات مشابه

نسخه فیزیکی بازی Rogue Legacy شامل یک کتابچه می‌شود.

 

بازی Rogue Legacy یک بازی روگ لایت شجره‌نامه‌ای است که در آن همه می‌توانند قهرمان باشند. در این بازی، هر زمان که بمیرید، فرزند کاراکتر شما بازی را ادامه خواهد داد و به همین دلیل این بازی را شجره‌نامه‌ای توصیف می‌کنند. هر فرزند دارای قابلیت‌های منحصربفردی است. ممکن است یکی کوررنگ باشد یا دیگری به بیماری مبتلا باشد، هر قابلیتی لزوما مفید نیست. حتی ممکن است کاراکتر شما یک دوارف باشد.

اما هیچ‌کس کامل نیست و برای تمام کردن بازی Rogue Legacy نیازی نیست که کاملا بی‌نقص باشید و به شکل حرفه‌ای بازی کنید. البته بازی Rogue Legacy بازی بسیار سختی است و باید بازی را یاد بگیرید. هر بار که می‌میرید می‌توانید از طلایی که جمع کرده‌اید برای تقویت قصر خود استفاده کنید تا به فرزند خود شانس بهتری در زندگی و شکست دادن نیروهای شر بدهید.

 

بازی Rogue Legacy یک بازی روگ لایت با المان‌های مترویدونیا است. در بازی بیش از ۳۰ ویژگی از جمله کوررنگی، غول پیکری یا حتی یوبست گنجانده شده‌اند و کاراکتر شما به صورت اتفاقی این ویژگی‌ها را دارا است. مراحل بازی به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند و با هر بار مرگ نه تنها کاراکتر خود را از دست می‌دهید، بلکه ساختار مراحل نیز کاملا تغییر می‌کنند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Rogue Legacy برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}