خرید بازی Sakuna Of Rice and Ruin برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Sakuna Of Rice and Ruin برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Sakuna Of Rice and Ruin برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : خرید بازی Sakuna Of Rice and Ruin 

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

سازنده Edelweiss

ناشر XSeed

یک نفره

سبک بازی  : اکشن - هک و اسلش - شبیه‌ساز کشاورزی

مناسب برای بالای ۱۲ سال

محصولات مشابه

بازی Sakuna: Of Rice and Ruine جدیدترین بازی سازندگان بازی محبوب Astebreed است. این بازی کاملا متفاوت است و مبارزات دوبعدی را با ساخت و ساز و شبیه‌ساز کشاورزی ترکیب کرده است. در بازی Sakuna: Of Rice and Ruin شما کنترل ساکونا، الهه مغرور اما تنهای برداشت را بر عهده دارید که به جزیره‌ای خطرناک تبعید شده است و در کنار تعدادی آدم تبعید شده دیگر زندگی می‌کند. او به تدریج شیاطین جزیره را شکست می‌دهد و در دنیای زیبا و رنگارنگ این جزیره، خانه‌ای برای خود می سازد. او با کاشت برنج و غذا دادن به انسان‌ها، بار دیگر ثابت می‌کند که لیاقت الهه بودن را دارد. بازی Sakuna: Of Rice and Ruin، نامه‌ای عاشقانه به افسانه‌های ژاپنی و هنر کاشت و پخت برنج است که ارزش زیادی نزد ژاپنی‌ها دارد.

 

در بازی Sakuna: Of Rice and Ruin، ساکونا از ابزار کشاورزی به عنوان سلاح استفاده می‌کند و از سه حمله ضعیف، قوی و ویژه برای شکست دادن حیوانات شیطانی جزیره بهره می‌برد. علاوه بر این، او به یک شال جادویی مجهز است و از آن در مبارزات استفاده می‌کند.

 

 

در کنار مبارزات، بازی Sakuna: Of Rice and Ruin دارای یک بخش شبیه‌سازی کشاورزی است. شما در دهکده می‌توانید تجهیزات جدید کشاورزی تهیه کنید، غذا درست کنید و با توجه آب و هوا، برنج بکارید که در پرورش مهارت‌های ساکونا نقش بسیار مهمی دارد.

 

 

بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برداشتی از افسانه محلی ساکونا است و با تحقیقات بسیاری گردآوری شده است. این بازی از تاریخ ژاپن و اسطوره‌های به شکلی دقیق استفاده کرده است و مکان‌های دیدنی ژاپن در قدیم را به شکلی زیبا و چشم‌نواز پیاده‌سازی کرده است.

 

 

بازی Sakuna: Of Rice and Ruin الهه‌ای را نشان می‌دهد با تبعید به یک دهکده، با زندگی انسان‌ها آشنا می‌شود و با کمک به آن‌ها، روح خود را درمان می‌کند و بار دیگر معنی الهه بودن را درمی‌یابد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Sakuna Of Rice and Ruin برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}