خرید بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
قیمت: 1880000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

عنوان محصول : خرید بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection 

پلتفرم اجرایی :  برای نینتندو سوییچ  Nintendo Switch

سازنده Digital Eclipse

ناشر Pix n Love Games

یک الی دو نفره

سبک بازی : مبارزه‌ای

مناسب برای ۱۶ سال به بالا

شامل هفت بازی

محصولات مشابه

بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection مجموعه کامل بازی‌های کلاسیک سری Samurai Shodown است. این بازی شامل شش بازی اول سری است که از سال ۱۹۹۳ عرضه شده بودند. در این مجموعه یکی از بازی‌های این سری نیز که هیچوقت عرضه نشده بود، گنجانده شده است. تمام این بازی‌ها دارای بخش آنلاین و بخش موزه هستند و می‌توانید ساندترک آن‌ها را نیز گوش دهید.

 

اولین بازی Samurai Shodown در سال ۱۹۹۳ عرضه شد. قسمت‌های دوم و سوم این بازی در سال‌های ۱۹۹۴ و ۱۹۹۵ عرضه شدند و سه‌گانه اول را به پایان برسانند. بازی Samurai Shodown IV Amakusa's Revenge در سال ۱۹۹۶ عرضه شد و پس از وقفه‌ای هفت ساله، بازی Samurai Shodown V عرضه شد. بازی Samurai Shodown V Special سال بعد عرضه شد و این مجموعه، بازی Samurai Shodown V Perfect را نیز شامل می‌شود که هیچوقت عرضه نشده بود. تمام این بازی‌ها به دو زبان انگلیسی و ژاپنی قابل بازی هستند و فیلتر تصویر رترو، قابلیت ذخیره بازی و بخش جدید Free Mode نیز به آن‌ها اضافه شده است.

 

 

تمام بازی‌های این مجموعه به صورت آنلاین نیز قابل بازی هستند. شما در بخش Casual Match می‌توانید با هر فردی که می‌خواهید بازی کنید یا در بخش Ranked Match با افرادی که هم سطح شما هستند، مسابقه دهید و رتبه خود را در جدول جهانی ارتقا دهید.

 

 

در بخش موزه شما می‌توانید دو هزار تصویر مربوط به بخش توسعه این هفت بازی را تماشا کنید. این بخش حتی دارای چندین فیلم مستند کوتاه درباره روند توسعه بازی است و علاقه‌مندان به این بازی‌ها، از این بخش بسیار لذت خواهند برد. این مجموعه دارای یک پخش کننده موسیقی است و می‌توانید به ۲۰۰ قطعه موسیقی از هفت بازی کلاسیک سری Samurai Shodown گوش دهید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Samurai Shodown NeoGeo Collection برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}