خرید بازی Story of Seasons Friends of Mineral Town - Nintendo Switch
خرید بازی Story of Seasons  Friends of Mineral Town - Nintendo Switch
قیمت: 3100000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Story of Seasons Friends of Mineral Town - Nintendo Switch

خرید بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town برای نینتندو سوییچ
مدل: بازی نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Marvelous
یک نفره
مدیریتی - کشاورزی - شبیه‌ساز اجتماعی
مناسب برای ۱۲ سال به بالا
دارای پک استیکر

محصولات مشابه

نسخه فیزیکی بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town دارای پک استیکر است.

 

 

در بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town، شما به عنوان قهرمان بازی، پس از ۲۰ سال دوری، به دهکده ماینرال تاون بازمی‌گردید تا مزرعه پدرتان را پس از مرگش به ارث ببرید. ماینرال تاون، دهکده‌ای کوچک میان جنگل‌های سرسبز و اقیانوس است و حالا وظیفه شما است که مزرعه پدری‌تان را سر و سامان بدهید، گیاهان مختلف را بکارید، از حیوانات دامی مراقبت کنید و با دوستان قدیمی خود، دیدار کنید.

 

 

 

 

بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town، بازسازی بازی Harvest Moon: Friends of Mineral Town است که ۲۰ سال پیش برای گیم بوی Advance عرضه شده بود و اکنون به عنوان یک بازی از سری Story of Seasons، برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و زندگی در یک مزرعه سرسبز را برای شما شبیه‌سازی می‌کند.

 

 

بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town، علاوه بر بازگرداندن گیم پلی بازی اصلی، محتوای متعددی را به آن اضافه کرده است. شما در ابتدا کاراکتر خود را انتخاب می‌کنید و می‌توانید لباس‌های مختلفی را برای او تهیه و انتخاب کنید. شما در این نسخه می‌توانید حالت Simple Mode را انتخاب کنید تا با پول بیشتر، برداشت سریع‌تر و روابط قوی‌تر، بازی را بدون چالش تجربه کنید. در طول بازی باید ضایعات زمینی را پاکسازی کنید، مزرعه را گسترش دهید و با تقویت ابزارهای خود، یک مزرعه بزرگ و موفق را بسازید.

 

 

بازی Story of Seasons: Friends of Mineral Town، یک شبیه ساز اجتماعی است. در ابتدا با همسایه‌های جدید خود آشنا می‌شوید و با اهالی دهکده دوست می‌شوید. هر عضو دهکده، داستانی برای تعریف دارد و طراحی و دیالوگ‌های کاراکترهای بازی از نو بازسازی شده و بهبود یافته‌اند. همچنین، دو کاراکتر جدید نیز به بازی اضافه شده‌اند و می‌توانید روابط گسترده‌تری را پرورش دهید.

 

 

در طول بازی، شما می‌توانید با ۱۲ کاراکتر مختلف دوست شوید، رابطه خود را با آن‌ها تقویت کنید، ازدواج کنید و یک خانواده تشکیل دهید. در طول بازی می‌توانید در فستیوال‌های دهکده شرکت کنید، به دیگران هدیه بدهید و یک زندگی روستایی را برای خود شبیه‌سازی کنید.

 

 

به عنوان یک مزرعه‌دار، شما باید زمین را برای کشت گیاهان مختلف آماده کنید و با برداشت انواع سبزی، صیفی‌جات و میوه‌ها، مزرعه را مدیریت کنید. شما باید محصولات خود را به فروش برسانید و روزانه از محصولات خود مراقبت کنید.

 

 

شما همچنین وظیفه نگه‌داری از دام‌ها را بر عهده دارید. حیواناتی از قبیل گاو، مرغ، گوسفند، آلپاکا و خرگوش در بازی قابل نگه‌داری هستند و اگر از آن‌ها خوب مراقبت کنید، با شما دوست می‌شوند و محصولات بهتری را به شما می‌دهند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Story of Seasons Friends of Mineral Town - Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}