خرید بازی TemTem Nintendo Switch
خرید بازی TemTem Nintendo Switch
قیمت: 1550000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی TemTem Nintendo Switch

عنوان محصول : بازی TemTem

پلتفرم اجرایی : Nintendo Switch

سبک : سرگرمی

محصولات مشابه


بازی ماجراجویی چند نفره برای اولین بار در تاریخ ۲۱ ژانویه برای پلتفرم رایانه‎‌های شخصی از طریق دسترسی زود هنگام استیم (Steam) راه اندازی شد. این عنوان یک بازی ماجراجویی چند نفره است که با الهام از سری Pokemon ساخته شده است. هر بچه ای آرزو می کند که یک تمساح Temtem شود. کاوش در شش جزیره مجمع الجزایر هوابرد ، کشف گونه‌های جدید و دوست داشتنی در این راه از اتفاقات بازی به‌شمار می‌رود. اکنون نوبت شماست که به یک ماجراجویی حماسی بپردازید و آن رویاها را به واقعیت تبدیل کنید. Temtem جدید را در جزایر شناور Omninesia بگیرید، همه‌ی هشت رهبر داوجو را کتک زده و به عنوان رهبر نهایی Temtem تبدیل شوید!

این جزایر شناور هستند که Temtem و انسان با همزیستی مسالمت آمیز در کنار هم زندگی می‌کنند. هر جزیره دنیای کاملاً متفاوت ، اما چیزی است که همه‌ی ما با هم مشترک هستیم . عشق ما به تمتم و جنگ temtem! با هواپیماهای دریایی به دورترین مجمع الجزایر سفر می‌کنید تا بهترین تمتم را پیدا کنید. هر جوان آرزو می کند که بهترین شود … اما همه چیز در جزایر سرگرم کننده و صلح نیست. در پشت صحنه ، Clan Belsoto در حال بافتن توطئه وحشتناک علیه Temtem و انسان است. شما به تمام دوستان و بهترین Temtem خود برای شکستن قبیله بدلوتو شرور نیاز خواهید داشت.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی TemTem Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}