خرید بازی Time on Frog Island - Nintendo Switch
خرید بازی Time on Frog Island - Nintendo Switch
قیمت: 1580000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Time on Frog Island - Nintendo Switch

خرید بازی Time on Frog Island برای PS5
تولیدکننده: Merge Games
یک نفره
ماجرایی - سندباکس
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

در بازی Time on Frog Island یک طوفان شدید باعث شده است تا کشتی شما در جزیره‌ای دورافتاده به ساحل بنشیند. 

شما پس از به هوش آمدن متوجه می‌شوید که کشتی شما کاملا نابود شده است و تمام اهالی جزیره، قورباغه هستند.

 

 

اکنون باید با اهالی جزیره دوست شوید و با داد و ستد با آن‌ها، لوازم لازم برای ساخت یک کشتی جدید را فراهم کنید. در این راه دوستان جدیدی پیدا می‌کنید، پازل‌هایی چالش برانگیز را حل می‌کنید، گنج‌های مخفی را پیدا می‌کنید و راز گذر زمان در جزیره زیبای قورباغه‌ها را کشف می‌کنید.

 

 

بازی Time on Frog Island یک بازی سندباکس است و هیچ چارچوب و قواعد خاصی ندارد. پس آزادانه می‌توانید در جزیره بگردید و به ماجراجویی بپردازید.

 

 

در طول ماجراجویی‌های خود با قورباغه‌های مختلفی آشنا می‌شوید که می‌توانند به شما کمک کنند و با آن‌ها داد و ستد خواهید کرد.

 

 

در بازی Time on Frog Island می‌توانید به کارهای مختلفی مثل ماهیگیری یا کشاورزی بپردازید، معجون‌های مختلف را بیاموزید و مهارت‌های جدیدی را برای زندگی کردن در جزیره از قورباغه‌ها یاد بگیرید.

 

 

برای رفتن از جزیره قورباغه‌ها، باید کشتی خود را از نو بسازید. برای این کار، به منابع و تجهیزات مختلفی نیاز دارید. برای به دست آوردن این منابع، می‌توانید به قورباغه‌ها کمک کنید و پازل‌هایی را که در سراسر جزیره پراکنده شده‌اند، حل کنید. البته باید حواستان باشد که زندگی در جزیره باعث نشود ساخت کشتی را کلا فراموش کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Time on Frog Island - Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}