خرید بازی Zombie Night Terror برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch
خرید بازی Zombie Night Terror برای نینتندو سوییچ   Nintendo Switch
قیمت: 1750000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Zombie Night Terror برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

بازی Zombie Night Terror برای نینتندو سوییچ
تولیدکننده: Good Shepherd Entertainment
یک نفره
ترسناک - پلتفرمینگ
مناسب برای بالای ۱۶ سال

محصولات مشابه

خود را برای هیجان‌انگیزترین شب زندگی‌تان آماده کنید. اتفاق وحشتناکی افتاده است و همه تبدیل به جنازه‌های متحرک تشنه به خون شده‌اند. فکر می‌کنید مغز متفکر این اتفاق کیست؟ شما! در بازی Zombie Night Terror شما کنترل ارتشی از زامبی‌ها را بر عهده دارید و باید تمام نسل بشر را به زامبی تبدیل کنید زیرا اکنون تنها راه نجات از آخرالزمان زامبی‌ها این است که خودتان مسبب آخرالزمان باشید!

زامبی‌ها موجودات احمقی هستند و بی‌هدف حرکت می‌کنند. شما باید آن‌ها را هدایت کنید و به آن‌ها غذا دهید. می‌توانید زامبی‌های خود را جهش دهید و زامبی‌های قوی‌تر با قدرت‌های خاص به دست آورید اما باید مراقب باشید زیرا انسان‌ها از خود دفاع می‌کنند و تله‌های مختلف و متعددی سر راه زامبی‌ها قرار می‌دهند.

 

 

بازی Zombie Night Terror دارای ۵۰ مرحله است و در هر مرحله باید با استفاده از زامبی‌ها، پازل‌های مختلف را حل کنید و ارتش دشمن را شکست دهید. انسان‌ها قدرتمند هستند و به هر قیمتی که هست، سعی می‌کنند زنده بمانند. هر مرحله، با انسان‌های قدرتمندتری روبرو می‌شوید و باید از ارتش خود به درستی استفاده کنید.

 

بازی Zombie Night Terror یک بازی ترسناک معکوس است. شما ارتشی از زامبی‌ها در اختیار دارید و با استفاده از ژن‌های جهش یافته، می‌توانید زامبی‌های قدرتمندتری به دست آورید و زامبی‌های خود را تقویت کنید. در مبارزات باید یاد بگیرید قدرت‌های زامبی‌های خود را با هم ترکیب کنید و با انجام کمبوهای مختلف، دشمنان سرسخت خود را از بین ببرید.

 

 

هر زمانی که ارتش خود را از دست دادید، کافی است انسان‌ها را پیدا کنید و با تبدیل کردن آن‌ها به زامبی، تجدید قوا کنید. بازی Zombie Night Terror دارای محیط تخریب‌پذیر است و باید از این ویژگی در پازل‌ها و مبارزات به نفع خود استفاده کنید اما حواس‌تان باشد، انسان‌ها نیز بسیار باهوش هستند و از هر حقه‌ای برای شکست دادن شما استفاده می‌کنند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Zombie Night Terror برای نینتندو سوییچ Nintendo Switch

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}