پک لوازم جانبی نینتندو Nintendo Siwtch GoPlay Game Traveler Pack
ناموجود

پک لوازم جانبی نینتندو Nintendo Siwtch GoPlay Game Traveler Pack

عنوان محصول :پک لوازم جانبی نینتندو  GoPlay Game Traveler Pack

پلتفرم اجرایی :NINTENDO SWITCH

ساخته شده توسط کمپانی RDS با مجوز کمپانی نینتندو

کیس مقاوم و ضدضربه

قاب نگه‌داری کنسول با هندل‌های نرم و راحت

دارای جیب داخلی برای کابل‌ها و دیگر لوازم جانبی

قابیت استفاده از قاب به عنوان استند

دو عدد کیس مخصوص کارتریج

دستمال تمیز‌کننده

 


این کیف به گونه‌ای طراحی شده که کنسول نینتندو سوییچ به همراه قاب مخصوص درون این باندل به راحتی در آن جا می‌شوند. این قاب همچنین دارای پایه‌هایی برای قرار گرفتن به صورت عمودی است و هندل‌های آن بسیار راحت هستند.

این کیف دارای لایه محافظ داخلی، بدنه ضدضربه، زیپ مقاوم و ماندگاری بالا است و می‌توانید کنسول نینتندو سوییچ خود را بدون نگرانی همه جا با خود داشته باشید.

باندل لوازم جانبی GoPlay وسیله‌ای ضروری برای افرادی است که کنسول نینتندو سوییچ خود را همه جا به همراه دارند. این محصول که تحت نظارت کمپانی نیتندو ساخته شده، دارای یک کیف حمل مقاوم است که از کنسول شما در برابر ضربه مقاومت می‌کند و لایه درونی آن به گونه‌ای ساخته شده که تمام ضربات و تکان‌های ناگهانی را جذب می‌کند تا آسیبی به کنسول شما نرسد. همچنین، این کیف دارای دو عدد محافظ آنالوگ‌های جوی کان است تا از سلامت آن‌ها نیز مطمئن باشید.

از دیگر متعلقات این باندل، یک قاب مخصوص نینتندو سوییچ است. شما می‌توانید کنسول خود را در این قاب قرار دهید و با کنترلی بهتر به صورت دستی بازی کنید. این قاب دارای استند است و می‌توانید کنسول خود را به صورت عمودی قرار دهید و بازی کنید. دو عدد کیس مخصوص کارتریج بازی‌های نینتندو سوییچ با مجموعه ظرفیت هشت کارتریج و یک دستمال برای تمیز کردن نمایشگر کنسول، از دیگر متعلقات این باندل هستند.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای پک لوازم جانبی نینتندو Nintendo Siwtch GoPlay Game Traveler Pack

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}