نسخه Day One Edition بازی Chivalry 2 برای PS4
نسخه Day One Edition بازی Chivalry 2 برای PS4
قیمت: 1380000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

نسخه Day One Edition بازی Chivalry 2 برای PS4

عنوان محصول : نسخه Day One Edition بازی Chivalry 2 

پلتفرم اجرایی :   PS4

سبک :ماجرایی اکشن hack and slash

نیاز به اتصال اینترنت

سازنده  Torn Banner Studios

ناشر  Tripwire InteractiveDeep Silver

محصولات مشابه

داستان بازی از جایی شروع می شود که تمامی قلمروه های بزرگ قاره اروپا تمامی ارتش های خود آماده کرده اند تا به قلمروه های دیگر حمله کنند و قلمروه خود را گسترش دهند.

در این بازی کشور های بزرگ دنیا مانند نروژ، فرانسه ، انگلستان و……  با یک دیگر مبارزه می کنند.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا پرچم و نماد های کشور را در گذشته ، مانند واقعیت بسازد که گیمر به چند قرن قبل ببرد تا به یک شوالیه بزرگ تبدیل شود و در مقابل تمامی کشور های دنیا مبارزه کند و با فرماندهی کردن لشکر و نیرو های خود، تمامی دشمنان را از بین ببرد و سر تک تک نیرو های دشمن را تقدیم فرمانروای خود خود کنید.

نکته قابل توجه این بازی مبارزات اکشن و بسیار خشن بازی است که می تواند گیمر را بسیار هیجانی کند و بترساند و پیشنهاد می کنیم افراد زیر ۱۸ سال این بازی را به هیچ عنوان انجام ندهند زیرا رفتار های خشن کاراکتر های بازی می تواند بر روی گیمر های تاثیرات منفی بگذارد.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا بازی با کیفیت را بسازد که افراد گیمر بیشتر از یک بازی جذاب، یک بازی هیجانی به شدت خشن را انجام دهند.

گرافیک بازی بسیار عالی است و سازنده بازی از موتور گرافیکی مناسب برای این بازی جذاب استفاده کرده است.

جلوه عای بصری و نورپردازی بازی معرکه است که می تواند در محیط جذاب بازی شاهد جلوه های بصری زیبایی بود مثال افتاد شمشیر بر روی زمین و تیر هایی که خطا رفته اند و با زمین برخورد کرده اند را دید و لذت ببرید.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده سعی کرد تا از موسیقی های تاریخی استفاده کند که بازی بتواند با گیمر یکی شود و و به گیمر حس واقعی یک نبرد جذاب را منتقل کند.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : ماجرایی اکشن
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17 سال به بالا
  • وزن : 350 گرم
  • ابعاد : 5.31 /0.59 /6.69 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه Day One Edition بازی Chivalry 2 برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}