خرید بازی Evil Dead برای PS4
خرید بازی Evil Dead برای PS4
قیمت: 1490000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

خرید بازی Evil Dead برای PS4

عنوان محصول : بازی Evil Dead 

پلتفرم اجرایی :  برای PS4

ریجن 2

قابل اجرا روی PS5 با آپگرید

سازنده Saber Interactive

ناشر Saber Interactive

 

محصولات مشابه

بازی Evil Dead بهترین تجربه بازی چندنفره خواهد بود و به قول بروس کمپل، ستاره فیلم‌های Evil Dead، این بازی بی‌نظیر خواهد بود.

در بازی Evil Dead، شما در نقش اش ویلیامز یا دوستانش از مجموعه فیلم‌های Evil Dead، با کمک هم در برابر شیاطین مقاومت خواهید کرد. در این بازی، چهار نفر در نقش نجات یافته باید با هم کار کنند، محیط را بگردند، منابع مختلف را جمع آوری کنند و با غلبه بر ترسشان، راه بین دنیای عادی و دنیای شیاطین را ببندند. بازی Evil Dead، یک بازی چندنفره بر اساس مجموعه فیلم‌های Evil Dead و سریال Ash vs Evil Dead است.

 

 

در بازی Evil Dead شاهد کاراکترهای مختلف و نمادین مجموعه Evil Dead از جمله اش، اسکاتی، لرد آرتور، کلی مکسول، پابلو سیمون بولیوار و غیره خواهید بود. بروس کمپل، بازیگر نقش اش برای این بازی دیالوگ‌های جدیدی ضبط کرده است و صرفا دیالوگ‌های فیلم‌های Evil Dead استفاده نشده‌اند.

 

 

در بازی Evil Dead می‌توانید در نقش شیطان کانداریان مخوفی نیز بازی کنید و وظیفه دارید تا چهار نجات یافته را متوقف کنید. شما می‌تواند نیمه مردگان، اشیا درون محیط بازی و حتی دیگر پلیرها را تسخیر کنید و روح آن‌ها را ببلعید.

 

 

چه در حال تکه تکه کردن نیمه مردگان با اش و اره معروفش باشید یا در نقش کانداریان در حال پرواز در محیط باشید، گرافیک بازی Evil Dead خیره‌کننده است و حال و هوای فیلم‌های Evil Dead را برای شما شبیه‌سازی می‌کند. گرافیک بازی واقع‌گرایانه است و تکه تکه شدن دشمنان کاملا بر اساس قوانین فیزیک صورت می‌گیرد.

 

 

بازی Evil Dead دارای سلاح‌های مختلفی مانند شاتگان معروف اش، اره برقی که به دستش وصل کرده، انواع شمشیر و قمه و سلاح‌های مختلف دیگری است که به شما کمک می‌کنند تا ارتش مردگان و شیاطین را نابود کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Evil Dead برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}