خرید بازی Fatal Frame Maiden of Black Water PS4
خرید بازی Fatal Frame Maiden of Black Water PS4
قیمت: 2650000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Fatal Frame Maiden of Black Water PS4

خرید بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water 
تولیدکننده: Koei Tecmo
یک نفره
ترسناک
مناسب برای بالای ۱۸ سال

محصولات مشابه

کوهستان هیکامی زمانی جای مقدسی بود و فرهنگ خاص خود را داشت.

 

 

آب چشمه این کوهستان، دارای روح انسان‌ها بود و گفته می‌شد روح اهالی این کوه از آب آمده است و در پایان به این آب باز می‌گردد.

 

در نتیجه، مردم برای مردن به این کوهستان آمدند تا در آخرین لحظه‌های زندگی‌شان این آب را لس کنند و سپس به زندگی خود پایان دهند.

 

به تدریج، مراسم این کوهستان تبدیل به رویدادهای عجیب و ترسناکی شدند و حوادث وحشتناکی در این مکان رخ دادند.

 

 

در بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water، شما در نقش یوری کوزکاتا، رن هوجو و میو هیناساکای، داستان این کوهستان مرموز را کشف خواهید کرد.

 

میو یک بازیگر جوان است که مادرش را در کودکی گم کرده است. او اکنون شایعه‌ای می‌شنود که زنی شبیه مادرش در کوهستان هیکامی زندگی می‌کند و تصمیم می‌گیرد تا او را پیدا کند. میو از بچگی می‌توانسته با ارواح حرف بزند و احساسات آن‌ها را لمس کند.

 

 

یوری پس از یک تصادف قابلیت خواندن سایه‌ها را به دست آورده است و می‌تواند خاطرات و تجربیات دیگران، حتی مردگان را ببیند. او در یک مغازه آنتیک فروشی کار می‌کند.

 

رن یک نویسنده حرفه‌ای است که به قابلیت‌های یوری علاقه‌مند شده است و می‌خواهد با کمک او، راز کوه هیکامی را کشف کند و کتاب جدیدش را بر اساس داستان‌های این کوه بنویسد.

 

 

بازی Fatal Frame: Maiden of Black Water در ابتدا برای کنسول Wii U عرضه شده بود و اکنون برای نینتندو سوییچ ریمستر شده است. در این نسخه جدید، لباس‌های جدید به کاراکترها اضافه شده است و همچنین حالت Photo Mode گنجانده شده است تا از لحظه‌های جذاب و زیبای بازی عکس بگیرید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Fatal Frame Maiden of Black Water PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}