خرید بازی Fishing North Atlantic نسخه کامل برای PS5
خرید بازی Fishing  North Atlantic نسخه کامل برای PS5
قیمت: 1890000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Fishing North Atlantic نسخه کامل برای PS5

خرید بازی Fishing: North Atlantic نسخه کامل برای PS5
تولیدکننده: سایر
یک نفره
ماهیگیری - شبیه‌ساز
مناسب برای هفت سال به بالا
دارای تمام DLCها - نسخه بهبود یافته برای PS5

محصولات مشابه

در بازی Fishing: North Atlantic می‌توانید از دنیای زیبای نوا اسکوچیا در کانادا و زندگی دریایی لذت ببرید. در این بازی، باید قایق ماهیگیری بخرید، آن را تقویت کنید، تجهیزات جدید ماهیگیری را تهیه کنید و با صید ماهی، تجارت خود را گسترش دهید.

 

بازی Fishing: North Atlantic دنباله بازی موفق Fishing: Barents Sea، از شما دوباره دعوت می‌کند تا کلاه کاپیتان را بر سر بگذارید و اقیانوس نوا اسکوچیا را در نوردید. در بازی Fishing North Atlantic قایق‌های ماهیگیری را با جزئیات فراوان هدایت می‌کنید و با تجهیزات جدید ماهیگیری، تجربه صید و فروش ماهی را شبیه سازی خواهید کرد.

 

 

در بازی Fishing: North Atlantic از روش‌های ماهیگیری مختلفی از جمله صید با هارپون، deepline، صید خرچنگ، crabbing، longline، صید با تور و trawling برای صید انواع ماهی از جمله شمشیرماهی، ماهی تن، خرچنگ، خرچنگ برفی، قزل آلا، هداک، پولاک، سرخ‌ماهی، مکرل و سیلور لیک استفاده خواهید کرد.

 

 

این بازی دارای ۲۹ قایق مختلف است از جمله قایق‌های سازمان ماهیگیری آمریکا است که می‌توانید آن‌ها را شخصی‌سازی کنید و با آن‌ها، نقشه بزرگ بازی به مساحت ۲۰۰×۳۰۰ کیلومتر مربع را بگردید.

 

 

نسخه کامل بازی Fishing: North Atlantic شامل محتویات نسخه Enhanced این بازی می‌شود و می‌توانید در این نسخه، از سیستم تغییرات آب و هوایی جدید لذت ببرید، خدمه قایق خود را پرورش دهید و شرایط شروع بازی را به دلخواه خود تغییر دهید. همچنین، این نسخه برای کنسول‌های نسل جدید بهینه شده است و دارای گرافیک بهتر، پشتیبانی از رهگیری پرتو، HDR و قابلیت اجرا با رزولوشن 4K و فریم ریت 60 است.

 

 

همچنین، نسخه کامل بازی شامل بسته گسترش دهنده Scallops می‌شود و می‌توانید با تجهیزات جدید، کف اقیانوس را برای پیدا کردن صدف و مروارید بگردید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Fishing North Atlantic نسخه کامل برای PS5

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}