خرید بازی Harvest Life برای PS4
خرید بازی Harvest Life برای PS4
قیمت: 1380000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Harvest Life برای PS4

خرید بازی Harvest Life برای PS4
تولیدکننده: سایر
یک نفره - دو نفره آفلاین
مدیریتی - کشاورزی
مناسب برای تمام سنین

محصولات مشابه

در بازی Harvest Life می‌توانید یک کشاورز موفق باشید. چکمه‌های خود را بپوشید، چنکگ خود را بردارید و مزرعه خود را مدیریت کنید تا درآمد خوبی به دست آورید. آب و هوا در محصولات شما تأثیر زیادی دارد و باید بتوانید کالاهای مورد نیاز اهالی دهکده را تأمین کنید. علاوه بر محصولات زراعی، باید از حیوانات مزرعه از جمله مرغ، گاو و غیره محافظت کنید و محصولات دامی نیز تولید کنید.

 

 

بازی Harvest Life ترکیبی از شبیه‌ساز اجتماعی و بازی مدیریتی است و باید یک مزرعه بزرگ بسازید و محصولات مختلفی را تولید کنید.

 

 

در طول بازی داستان‌های مختلفی را مشاهده خواهید کرد و با ماجراهای چالش‌برانگیزی مواجه خواهید شد. همچنین هر قسمت از مزرعه مینی گیم‌های متنوعی پیش روی شما قرار می‌دهد.

 

 

شما باید در بازی با کسب درآمد، تجهیزات خود را تقویت کنید و تجهیزات جدیدتری بخرید. علاوه بر نگه‌داری از مزرعه، باید به زندگی شخصی خود نیز اهمیت دهید و در نهایت، مزرعه‌ای زیبا و موفق بسازید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Harvest Life برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}