بازی Star Wars Squadrons برای PS4-psvr
بازی Star Wars Squadrons برای PS4-psvr
قیمت: 940000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Star Wars Squadrons برای PS4-psvr

عنوان محصول :بازی Star Wars Squadrons 

پلتفرم اجرایی : برای PS4-psvr

ریجن 2

سبک : اکشن ماجرایی - نبرد های قضایی

سازنده : Motive Studios

ناشر : Electronic Arts

محصولات مشابه

کابین جنگنده شما، خانه شما است. بازی دارای دوربین اول شخص است و خود را درون کابین جنگنده خواهید یافت و باید بر تمام اجزای داشبورد مسلط باشید. بازی Star Wars Squadrons با هدست واقعیت مجازی PSVR سازگار است و می‌توانید این بازی را کاملا به صورت واقعیت مجازی بازی کنید.

بازی Star Wars Squadrons دارای تعدادی از معروف‌ترین جنگنده‌های دنیای جنگ‌های ستاره‌ای از هر دو جبهه است و جنگنده‌های افسانه‌ای مانند A-Wing یا TIE را در آن خواهید یافت.

قبل از آغاز هر مبارزه، با هم‌رزمان خود نقشه بچینید و در میدان نبردی همواره در حال تغییر در سطح کهکشان، بجنگید. بازی Star Wars Squadrons دارای بخش چندنفره است که دو تیم پنج نفره را در برابر همدیگر قرار می‌دهد. شما در این نبردها می‌توانید با رقبای خود شاخ به شاخ شوید یا با حفظ ترکیب تیمی، اهداف خود را به سرانجام برسانید.

بازی Star Wars Squadrons یک بازی کامل بدون نیاز به DLC و آپدیت‌های گوناگون است و که به بازی شما پاداش می‌دهد. در این بازی خبری از خریدهای درون برنامه‌ای نیست و با پیشرفت در بازی می‌توانید اسلحه، جنگنده، موتور و اسکین‌های مختلف را به دست آورید.

 

 

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Star Wars Squadrons برای PS4-psvr

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}