خرید بازی Tachyon Project نسخه محدود برای PS4
خرید بازی Tachyon Project نسخه محدود برای PS4
قیمت: 2600000 تومان
( با توجه به نوسانات قیمت ، قبل از ثبت سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا ، با بخش فروش از طریق پیامک یا تماس با 09336541065 و 02128428143 در ارتباط باشید)

خرید بازی Tachyon Project نسخه محدود برای PS4

خرید بازی Tachyon Project نسخه محدود برای PS4
مدل: بازی PS4
یک نفره - تا چهار نفر آفلاین
شوتر - Shoot em Up
مناسب برای تمام سنین
شامل دیسک ساندترک بازی

محصولات مشابه

نسخه محدود بازی Tachyon Project شامل دیسک ساندترک بازی می‌شود. نسخه محدود این بازی در تنها ۲۰۰۰ نسخه منتشر شده است و این آخرین نسخه باقی‌مانده از بازی است.

 

 

در بازی Tachyon Project، شما کنترل ایدا را بر عهده دارید، یک نرم افزار که هوشیار شده است و به امن‌ترین سرورهای دنیا نفوذ می‌کند. طی اتفاق عجیبی، ایدا از سرور بیرون انداخته می‌شود و وارد اینترنت می‌شود. اکنون او باید راهی برای بازگشت به سرورش پیدا کند و در این راه، راز بزرگ خالقینش را کشف می‌کند.

 

 

بازی Tachyon Project یک بازی شوتر Dual Stick، برگرفته از بازی‌های کلاسیک سبک Shoot 'em Up است. بازی Tachyon Project گیم پلی سریع و مبارزات روانی دارد و در طول بازی از سلاح‌های متعددی بهره خواهید برد. با داشتن انواع سلاح‌های اصلی و ثانویه و ویژگی‌های مختلف، می‌توانید از ترکیبات متعدد تجهیزات تهاجمی برای حمله به دشمن استفاده کنید و از تنوع گیم‌پلی بازی برای مبارزه با انواع مختلف دشمن بهره ببرید.

 

 

بازی Tachyon Project در برخی مراحل دارای گیم پلی مخفی کاری است که در بازی‌های Shoot 'em Up دیده نشده است. این بازی اگرچه یک بازی Shoot 'em Up است اما داستان جذاب و جالبی دارد و در طول مراحل بازی، سلاح‌ها و قابلیت‌های جدیدی به دست می‌آورید. علاوه بر بخش داستانی، می‌توانید در بخش Challenge، با موج بی‌انتهای دشمنان مبارزه کنید و امتیاز خود را در جدول رده‌بندی جهانی ثبت کنید. شما می‌توانید این بازی را به صورت دو الی چهار نفره نیز بازی کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای خرید بازی Tachyon Project نسخه محدود برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}