نسخه Day One Edition بازی Wasteland 3 برای PS4
نسخه Day One Edition بازی Wasteland 3 برای PS4
قیمت: 1370000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

نسخه Day One Edition بازی Wasteland 3 برای PS4

 

عنوان محصول :نسخه Day One Edition بازی Wasteland 3 

پلتفرم  PS4

آیتم‌های عینک و کلاه رنجر

آیتم نشان رنجر

آیتم اسکین برفی برای سلاح

ریجن 2

ناشر : Konami 

سازنده : KonamiPES Productions,

 

 

 

 

 

محصولات مشابه


پس از اتفاقات بازی Wasteland 2، رنجرهای بیابانی (Desert Rangers) بدون پایگاه اساسی‌ای برای عملیا‌ت‌های خود مانده‌اند. آن‌ها از Patriarch of Colorado Springs، پادشاه منطقه، تماسی دریافت می‌کنند که در این تماس او از رنجرها می‌خواهد که به او کمک کنند که از فروپاشی مملکتش جلوگیری کند. در ازای این کار، او به رنجرها قول داد که به آن‌ها منابعی که برای ساخت دوباره پایگاه به آن نیاز دارند را اهدا کند.

رنجرها جوخه‌ای به نام Team November را اعزام کردند تا با Patriarch ارتباط برقرار کنند، ولی برنامه آن‌طور که قرار بود پیش نرفت. دقیقا مشخص نیست که چه اتفاقی افتاد ولی شما بازی را در نقش تنها بازمانده جوخه Team November آغاز خواهید کرد و در منطقه‌ای یخ‌زده پر از گروه‌های قاتل، دسته‌های شریر و بدون هیچ تکنولوژی‌ای از خواب بیدار می‌شوید.

با جلو رفتن داستان، شهرت خاصی در بازی پیدا خواهید کرد، با فرقه‌های شروری ارتباط برقرار می‌کنید و این سرزمین عجیب را در حین از بین بردن یا نجات دادن مناطق مختلف (بسته به تصمیماتی که در بازی گرفته می‌شود) بررسی خواهید کرد. استودیو inXile گفته است که یکی از رنجرهای بازی Wasteland 2 به بازی باز خواهد گشت.

چه انتظاری باید از تنظیمات بازی داشته باشیم؟

انتظار جهانی بزرگ با دو مرکز اصلی را داشته باشید: شهر Colorado Springs که بزرگترین منطقه بازی Wasteland 3 خواهد بود و پایگاه رنجرها که به عنوان مرکز ماموریت‌ها معرفی خواهد شد. در ابتدای بازی، پایگاه خالی خواهد بود و باید افراد محلی را به عضویت رنجرها دربیاورید. inXile گفته است که بازیکنان نیاز به کنترل کردن تمام ریزه‌کاری‌های پایگاه خود ندارند ولی این پایگاه به مرور زمان و با توجه به تصمیمات و اعمال بازیکن تغییر خواهد کرد. همچنین پایگاه زمینه بسیاری از ماموریت‌ها، رویدادها و دوراهی‌های اخلاقی بازی خواهد بود.

برخی از مناطق بازی Wasteland 3 از مکان‌های واقعی الهام گرفته شده‌اند. به عنوان مثال، از Stanley Hotel در Estes Park کلرادوبرای ساخت مکانی از بازی الهام گرفته شده است. استفن کینگ (Stephen King) هم برای رمان درخشش از این هتل الهام گرفته بود.

بخش‌ چندنفره بازی به چه شکل است؟

Wasteland 3 برای اولین بار در این سری بازی شامل بخش چندنفره هم خواهد بود و می‌توانید با همکاری دوستتان کمپین داستان بازی را پیش ببرید. کمپین بازی حتی در صورت آنلاین بودن یکی از بازیکنان هم پیش خواهد رفت پس می‌توانید هر وقت که خواستید از بازی خارج شوید و دوباره به آن ورود پیدا کنید. اما قسمت‌هایی در بازی وجود دارند که برای گذراندن آن‌ها هر دوی بازیکنان باید در بازی حضور پیدا کنند. اگر یکی از بازیکنان در این میان بازی را رها کند مشکل خاصی به وجود نمی‌آید، می‌توانید حالت ذخیره بازی را از چند نفره به کمپین یک نفره تغییر دهید.

هر بازیکن جوخه رنجرها خودش را کنترل می‌کند و می‌توانید افراد خود را با هم معاوضه کنید، البته در هر زمان از بازی باید حداقل یک شخصیت که توسط بازیکن ساخته شده است بینتان وجود داشته باشد. هر دوی بازیکنان می‌توانند دنیای بازی را بررسی کنند و با هم به انجام ماموریت‌ها بپردازند یا با جوخه‌های خود به مسیرهای مختلفی بروند و از هم جدا شوند. اگر از هم جدا شوید، اعمال شما می‌تواند روی بازیکن دیگر تاثیر بگذارد، حتی اگر آن بازیکن آنلاین نباشد.

به عنوان مثال، inXile سناریویی را رسم می‌کند که در آن یک بازیکن با دسته‌ای از قاچاقچی‌ها قرارداد می‌بندد که در ازای دریافت بخشی از سود بازیکنان، مسیر رفت و آمد را برای آن‌ها امن نگه دارند. «یک بازیکن می‌تواند به تنهایی این کار را انجام دهد، به بازیکن دیگر چیزی نگوید و به همین شکل بازیکن دیگر باید غرامت پرداخت کند. در همین حال، بازیکن دوم ممکن است بدون اینکه از قرارداد ذکر شده اطلاع داشته باشد، با هدف محافظت از مردم کلورادو به تنهایی به قاچاقچی‌ها حمله کند. این کار باعث می‌شود که این قاچاقچی‌ها به پایگاه رنجرها بیایند و از آن‌ها شکایت کنند.» واقعا جالب است.

دیالوگ‌های بازی چگونه بهینه شده‌اند؟

سیستم دیالوگ بازی بر اساس بازی Torment: Tides of Numenera بازسازی شده است. سکانس‌های دیالوگ بازی به مرور زمان شاخه شاخه می‌شوند و بر اساس پاسخ‌های شما صحبت‌هایی برای ایجاد ماموریت‌های فرعی جدید ممکن است ایجاد شوند یا از بین بروند. برخی از گزینه‌های بازی تنها در صورتی نمایش پیدا می‌کنند که شخصیت شما دارای مهارت‌های خاص باشد.

 

انتظار این را داشته باشید که در بازی Wasteland 3 دیالوگ‌های بیشتری نسبت به Wasteland 2 وجود داشته باشد. برای مکالمه‌های مهم، دوربین به صورت کلوس‌آپ زوم می‌کند و با نمایی از شانه شخصیت شما، دیدی بهتر از فردی که در حال صحبت با او هستید به شما داده می‌شود و مشکلات و نقاط مثبت فرد مقابل مشخص می‌شوند. همانطور که در تریلر بازی مشخص است در این لحظات شخصیت‌های فرعی بازی دارای صداگذاری و هماهنگی دهان با صدا خواهند بود.

inXile اخیرا در اخبار جدیدی اعلام کرد که تمام مکالمات بازی Wasteland 3 با حمایت‌های مایکروسافت، مالک جدید این استودیو، به طور کامل توسط صداگذاران حرفه‌ای ایجاد شده است.

وسایل نقلیه چطور کار خواهند کرد؟

در بازی Wasteland 3 برای اولین بار از وسایل نقلیه پرده‌برداری خواهد شد، و می‌توان این وسایل نقلیه را در دنیای بازی راند و از آن‌ها برای ذخیره تجهیزات استفاده کرد. از سلاح‌های داخل این ماشین‌ها می‌توان در مبارزه‌ها استفاده کرد. همچین می‌توانید پشت ماشین‌ها پناه بگیرید.

می‌توانید وسایل نقلیه را با قطعاتی که در طبیعت پیدا می‌کنید تغییر دهید. اولین ماشینی که پیدا می‌کنید ضربه خورده و خراب خواهد بود ولی طی داستان ماشین‌های دیگری هم پیدا خواهید کرد.

مبارزه‌های بازی چقدر با بازی Wasteland 2 تفاوت دارند

به نظر مبارزه‌های بازی با بازی Wasteland 2 شباهت زیادی خواهند داشت، هر دوی این بازی‌ها شامل مبارزه‌های نوبتی هستند که در آن باید از امتیازات حرکت خود استفاده کنید و جوخه‌تان را برای پناه گرفتن یا حمله به دشمن هدایت کنید. چیز بزرگی که در مورد مبارزه‌ها به بازی Wasteland 3 اضافه شده است، قدرت‌های تیمی هستند. این قدرت‌ها به رنجرهای شما مهارت‌های تاکتیکالی می‌دهند که روی تمام جوخه تاثیر می‌گذارند یا تمام حریف‌هایتان را ضعیف خواهند کرد.

علاوه بر آن، در بازی Wasteland 3 می‌توانید با استفاده از سیستم Down-But-Not-Out شخصیت‌هایی را از شرایط نزدیک به مرگ نجات دهید. این سیستم هنوز به طور کامل تجربه نشده است.

بازی Wasteland 3 

این بازی که در فضای پساآخرالزمانی سرزمین‌های یخ‌زده ایالت کلرادو رخ می‌دهد، ایزومتریک و در سبک RPG است و در آن باید جوخه‌های سربازان را کنترل کنید. در این بازی باید انتظار دیالوگ‌های فراوان، مبارزه‌های تاکتیکال نوبتی و داستانی را داشت که در آن فرقه‌های جنگ‌طلب مختلفی برای کنترل سرزمین بازی با هم مبارزه می‌کنند. بازی ادامه داستان بازی Wastelande 2 که سال 2014 منتشر شد را دنبال خواهد کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای نسخه Day One Edition بازی Wasteland 3 برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}