بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood برای PS4
بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood برای PS4
قیمت: 1840000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood برای PS4

عنوان محصول : بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood 

نقش آفرینی اکشن 

پلتفرم :PLAYSTATION 4

ریجن 2

سازنده :  Cyanide

ناشر :NaconBigben Interactive

تعداد محدود قبل از ثبت و پرداخت هماهنگ فرمایید

محصولات مشابه

 بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood به عنوان یک بازی اختصاصی برای گرگینه‌ها، مخفی‌کاری را به عنوان یکی از هسته‌های اصلی گیمپلی در خود جای داده است. با اینکه بسیاری از مراحل بازی را به صورت اختیاری می‌توان با مخفی‌کاری پیش برد، برخی از مراحل تنها باید با مخفی ماندن از دید دشمنان انجام شوند.

بهره بردن از شکل ظاهری Homid جابجا شدن به اجسام مختلف و از پا درآوردن بی‌سروصدای دشمنان یکی پس از دیگری از لذت بسیار زیادی برخوردار است

بازیکن در اغلب موقعیت‌ها در طول گیمپلی می‌تواند بین این سه شکل ظاهری تغییر شکل دهد اما بسته به شرایط محیطی و موقعیت کاهال در بین دشمنان، باید در انتخاب شکل ظاهری‌اش هوشمندانه عمل کند. گیمپلی بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood به طور کلی ساختار ساده‌ای دارد و متاسفانه باید گفت که طراحی مراحل بازی پس از مدتی روندی تکراری به خود می‌گیرد. ساختار اغلب مراحل بازی اینگونه است که باید وارد یکی از پایگاه‌های شرکت Eldron شوید و با عبور از موانع محافظتی و نظامی، ماموریت خود را که معمولا شامل هک کردن سیستم‌های کامپیوتری، جایگذاری بمب یا دستکاری دستگاه‌های مختلف می‌شود، به انجام برسانید.

شکل انسانی کاهال برای برقراری تعامل با اشیای مختلف مثل باز کردن درها و کار کردن با کامپیوترها جهت غیرفعال کردن دوربین‌ها و قفل درهای امنیتی مناسب است. سلاح اصلی کاهال همانطور که می‌دانید، شکل گرگینه‌ای آن است و به طور کلی سلاح خاصی در دست ندارد. اما یک کمان صلیبی مجهز به سه تیر دارد که برای از پا درآوردن دشمنان از راه دور و همچنین غیرفعال کردن دوربین‌ها – با ارتقا و به دست آوردن این توانایی – مورد استفاده قرار می‌گیرد. شکل ظاهری بعدی کاهال Homid است که آن را به شکل یک گرگ معمولی درمی‌آورد.

کاهال در قالب گرگی‌اش با سرعت بیشتری حرکت می‌کند و در مخفی‌کاری‌ها عملکرد بیشتری در شکل ظاهری Homid دارد. در قامت یک گرگ سریع می‌توان از لابه‌لای اجسام مختلف و راه‌های باریک عبور کرد، پشت دیوارهای کوتاه از دید دشمنان پنهان ماند و همچنین از طریق دریچه‌های تعبیه شده در دیوار به اتاق‌های دیگر رفت. شکل گرگی کاهال به طور کلی در جابجایی‌ها و حرکت کردن در محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوعی می‌توان گفت به جز پارس کردن و جلب توجه دشمنان برای گمراه کردن‌شان حین مخفی‌کاری، توانایی دیگری را در اختیار بازیکن قرار نمی‌دهد.

بدترین دشمن Cahal، خشم او است. اگر او نتواند خشم خود را کنترل کند، عقل و روان خود را از دست می‌دهد و ویرم او را کنترل خواهد کرد.

Cahal، یک محافظ سابق گایا است که در شب ماه کامل، به عنوان یک گرگینه از قبیله فیانا متولد شد. اما پس از اینکه او کنترل خشم حیوانی خود را از دست داد، از قبیله طرد شد و زندگی در کنج عزلت را پیش گرفت. سال‌ها بعد، Cahal متوجه می‌شود که دختری دارد و برای پیدا کردن او به سراغ قبیله‌اش می‌رود و خود را در میانه نبرد زمین و زمان می‌بیند.

گایا، مادرزمین در حال مرگ است. عطش سیری ناپذیر بشر، زمین را بلعیده است و به زودی، ویرم، هیولایی کهکشانی آن را به ورطه نابودی و ویرانی می‌کشد. کمپانی نفتی اندرون که پیرو ویرم هستند، از جانب او در حال خالی کردن گایا از زندگی هستند.

ویرم، تجسم فساد، در حال غلبه بر گایا است و کمپانی Pantex توسط شرکت‌های تحت کنترلش، دنیا را کنترل می‌کنند.بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood تجربه‌ای منحصربفرد با اکشن وحشیانه و ماجراهای رازآلود با الهام از بازی نقش‌آفرینی رومیزی Werewolft است. شما در این بازی نقش Cahal را بر عهده دارید که یک گرگینه است و به دلیل اینکه توانایی کنترل خشم خود را ندارد، از قبیله‌اش طرد می‌شود. شما در این بازی کنترل سه شکل انسان، گرگ و گرگینه cahal را بر عهده خواهید داشت و با افرادی که در حال نابودی گایا، مادرزمین هستند، مبارزه خواهید کرد. هر شکل از Cahal گیم پلی منحصربفردی دارد؛ گرگ می‌تواند مخفیانه در محیط‌های بازی رفت و آمد کند، انسان با دیگر انسان‌ها تعامل دارد و گرگینه نیز همه چیز را نابود می‌کند. خشم در بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood بزرگترین سلاح و در عین حال نقطه ضعف Cahal است و عدم کنترل آن می‌تواند باعث نابودی او شود. Cahal باید گناهان گذشته خود را پاک کند و نقشی مهم در نبرد میان گرگینه‌ها و کمپانی اندرون، نماینده هیولایی به نام ویرم ایفا می‌کند.

بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood در درونمایه‌ی داستانی خود سعی در توضیح دادن آن دارد، این است که خشم همانند یک تیغه‌ی دولبه، می‌تواند موجب آسیب رساندن به خود و نزدیکان خود شود. چالش اصلی کاهال فراتر از مقابله با اقدامات شرکت Eldron این است که خشم خود را کنترل کرده و از آن تنها در مقابله با دشمنان استفاده کند.

در دقایق ابتدایی بازی، کاهال بعد از اینکه شاهد مرگ یکی از نزدیکانش بود، کنترل خشم خود را از دست داد و باعث مرگ یکی دیگر از اعضای گروهشان شد. بعد از این اتفاق کاهال دچار عذاب وجدان شدیدی شد و با جدیت بیشتری به موضوع کنترل خشم و جهت دادن به آن در راستای دشمنان رسیدگی کرد.

مشخصات کالا

  • پلتفرم اجرایی : PS4
  • سبک بازی : سوم شخص ماجرایی
  • تعداد DVD : 1
  • رده بندی سنی : 17
  • وزن : 350 گرم
  • ابعاد : 5.31 /0.59 /6.69 inches
  • سایر توضیحات : پلمپ اصلی

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Werewolf: The Apocalypse - Earthblood برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}