بازی Balan Wonderworld برای PS4
بازی Balan Wonderworld برای PS4
قیمت: 969000 تومان
( با توجه به ترافیک سفارشات ، قبل از ثبت و پرداخت نهایی سفارش ، جهت اطمینان از موجودی و قیمت لحظه ای کالا در انبار، با بخش فروش تماس حاصل فرمایید)

بازی Balan Wonderworld برای PS4

عنوان محصول : بازی Balan Wonderworld 

پلتفرم اجرایی :  PS4

سبک : اکشن ماجرایی پلتفرمینگ

ریجن 2

ناشر : Square Enix

سازنده : Square Enix

 

محصولات مشابه

به یک نمایش شگفت انگیز پر از جنب و جوش و هیجان خوش آمدید، نمایشی که تا کنون مانند آن ندیده‌اید! بازی Balan Wonderworld یک بازی اکشن پلتفرمینگ و اولین همکاری یوجی ناکا و نااوتو اوشیما (خالقین Sonic) پس از ۲۰ سال است.

با پوشیدن لباس‌های ساکنین دنیای شگفتی‌ها، قدرت‌های آن‌ها را کسب کنید. در بازی بیش از ۸۰ نوع لباس با قدرت‌های منحصربفرد وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. دشمنان خود را له کنید، در هوا راه بروید، زمان را متوقف کنید و اجسام را کنترل کنید. هر لباس یک قدرت جدید به شما می‌دهد تا از آن به دلخواه خود استفاده کنید.

بازی Balan Wonderworld دارای ۱۲ مرحله مختلف برگرفته از دنیای واقعی است که منتظر شما هستند. تکه‌های قلب مخفی در هر مرحله را پیدا کنید و با شکست دادن باس‌ هر مرحله، قلب آن‌ها را از شکنجه آزاد کنید.

بازی Balan Wonderworld دارای بخش دونفره آفلاین است. شما می‌توانید این بازی را با دوست خود بازی کنید. یک نفر کنترل لئو و دیگری کنترل اما را بر عهده می‌گیرد و باید با کمک یکدیگر و ترکیب قدرت‌های آن‌ها، راه‌های جدیدی کشف کنید و بازی را تمام کنید.

نظرات کاربران

نظر بدهید

نقد و بررسی - 0 نظر برای بازی Balan Wonderworld برای PS4

نظر بدهید

1 2 3 4 5

{profishop:copyright}